želva přes silniciPřežívající želvaShell hrdinovéŽelva rozměrSuper svět dobrodružstvíŽelvy Ninjas TMNT: Monster VS MutantesStacky zooNickelodeon: Nejtěžší hraPower Ranger vs Ninja želvyNick CupA Koopa pomstaNinja želvy na závodních motorkáchNinja Turtles: Rafael motocyklčistý a péče o želvyŽelvy Ninja: Flash kolaŽelva bazénPuzzle šílenství ninja mutantželezo želvaUložit Želvy Ninja TMNT new yorkŽelvy Ninja ve stokáchGunjin z Želvy NinjaMega Cartoon MakerPet zázrakyTMNT Ninja BMXSuper Brawl 4Super Brawl 3Peppa Pig obnoví sáňkuTMNT dvojité škodyYoshi šatyNinja želvy vs Power RangersDora a jezero želvyNinja želvy v motocyklových závodech

želvy hry

V těchto hrách musíte být rychlejší než želva

Tato zvířata jsou jedním z nejpomalejší celé planety, existují dvě obecné třídy želvy, ale pak je zde ještě více druhů. Ty se liší mezi půdy a vody, i když voda velmi podobná půda zřídka šlapat a jen jít na pláže položit jejich vejce vrátit se na moře bezprostředně poté.

I když jsou pomalé zvířata jíst pouze rostliny, jsou opravdu těžké a mají opravdu tvrdou skořápku jako hlavní obhajoby, ve kterém se mohou skrýt, pokud jiné zvíře na ně zaútočil. Ale i oni se zdají neškodné to změní, když malý vzorek radioaktivního materiálu padá do čtyř malých želv, což je částečně humanoid, který poté, co byl zachráněn mistra Splinter a zvýšil jím stal ninjové skrze učení svého mistra.

Tyto čtyři želvy ninja justicieras být věnována boji proti zlu pomocí jeho techniky bojových umění a využil svého pláště, aby odolal fouká nepřátele, to vše při baví na tom, jak hezké jíst pizzu.

Zahrajte si s želvami na jejich mnoho dobrodružství. Zažijte vzrušující turnaje

Go to TOP