želvy

želvy hry


želva přes silniciA Koopa pomstaŽelví závodění

ostatní želvy hry

Nick CupSuper Brawl 4Ninja želvy na závodních motorkáchPet zázrakySuper Brawl 3Gunjin z Želvy NinjaMega Cartoon MakerTMNT Ninja BMXPower Ranger vs Ninja želvyNinja želvy vs Power RangersTurtle poolUložit Želvy Ninja TMNT new yorkŽelvy Ninja ve stokáchPeppa Pig obnoví sáňkuYoshi šatyčistý a péče o želvyPuzzle šílenství ninja mutantželezo želvaSuper svět dobrodružstvíŽelvy Ninja: Flash kolaTMNT dvojité škodyNinja želvy v motocyklových závodechNinja Turtles: Rafael motocykl

Simmilar hry

Mario bros hryPeppa pig hryCartoon network hryNickelodeon hryTmnt ninja turtles hryZvěř hryPower rangers hryPlatforma hryRyby hryPet hryPiranhas hryFarmy hryDigimon hry
želvy hry

želvy hry

Tato zvířata jsou jedním z nejpomalejší celé planety, existují dvě obecné třídy želvy, ale pak je zde ještě více druhů. Ty se liší mezi půdy a vody, i když voda velmi podobná půda zřídka šlapat a jen jít na pláže položit jejich vejce vrátit se na moře bezprostředně poté.

I když jsou pomalé zvířata jíst pouze rostliny, jsou opravdu těžké a mají opravdu tvrdou skořápku jako hlavní obhajoby, ve kterém se mohou skrýt, pokud jiné zvíře na ně zaútočil. Ale i oni se zdají neškodné to změní, když malý vzorek radioaktivního materiálu padá do čtyř malých želv, což je částečně humanoid, který poté, co byl zachráněn mistra Splinter a zvýšil jím stal ninjové skrze učení svého mistra.

Tyto čtyři želvy ninja justicieras být věnována boji proti zlu pomocí jeho techniky bojových umění a využil svého pláště, aby odolal fouká nepřátele, to vše při baví na tom, jak hezké jíst pizzu.

Zvěř hry

Disney hry

Friv hry
Nejhranější hry