Zabijte klukyKlidné akváriumNarwhal. IoZelené porážkyZábava Omezená zónaLupička loutkaKnifez. IoUpíři VS ČesnekZaměření na pixelVERTIX Střely OnlineBigHero IOZombies With Gun IOZombie válkaZombie Apocalypse: Multiplayer OnlineZombie KillersZabíjení zombie v nemocniciŠílený vědecRanger VS ZombiesZombie InvasionZombies nemůže skákatSnipers: Zabijte cílSuper Buddy Kick 2Zničte prezidentaZombie SmashThe Ninja RevengeUložte rukojmí a zabít teroristyYandere zabíjení senpaiScar: Death Match GTA stylKill Streak TVWalking dead onlineZombies kronikySWAT: Zabíjení zombieStar Wars: Rogue OneSíla pixelůZombie hrdinové: VýbuchyForest Ranger AdventureZombie proti ninjůmLetiště Clash 3DSniper na ulici: Vrah zombieZombie MinecraftZombie jedli mé sousedyStickman Escape z vězeníIO ChompersZabít režim zombie přežitíZombie na zbraňHit Zombies on the RoadZombie invasion 3DMinecraft Grand theft AutoSmrt turnaj Multiplayer OnlineKULIKartwars. IoWorms Zone FunnyOtevřená World OnlineSlaim-io v Hunger GamesZombie NightSkrýt s online rotacíMusí navštívit lékaře nosuNakrmte hladovou žábuHalloween Monster ClickerBitva SimulatorKarnage. IoVůdčí válkaAlarm: Zombie vypuknutíRogue uvnitřLovec jelenů 2019Černá ninjaFantastická střílečka LegračníVyhubení muchZombie ChallengeNoelle návštěva vtipného zubařeKouzelník zabíjí zombieDoom, dr. ScifiZánik chodících mrtvýchČerv hrůzyStřílejte býkyAudrey navštíví šíleného zubařeLegrační zubní pohotovostOheň dinosaura. NožeLovci budoucnosti


Ostatní hry zabít

Stan člověčeLemmy: Zombie HunterZombie kočkyHloupé zombieCrazy Fruits: Five Nights at Freddy´sŘiďte své auto: unášené zombieCowgirl střílí zombieHalloween svátekArnie AttackShark Hunter 2Krvavý boj v metruTrysková palbaSniper Clash 3D FunnyLegrační veterinářPřežití na červí planetěZombie Call 2Cílem je zombiePozor, zombie žije!


Zabít hry

Je čas strhnout své nepřátele

V těchto zabíjecích hrách budete muset důkladně použít všechny své soupeře a dosáhnout svého nejtěžšího přežití. Zabíjení lidí není něco, co je dobré, ale pokud to děláte na vlastní obranu, je to naprosto oprávněné. Bojujte za své přežití a zničte každého, kdo chce ohrozit váš život. Najdete zde zombie hry, zabít zvířata nebo zabít lupiče v těch nejtěžších bitvách, jaké jste kdy viděli. V každé hře budete mít více zbraní, abyste je mohli využít ve svůj prospěch.

Nemůžete nechat ujít skvělý výběr zabíjecích her, které jsme pro vás připravili, abyste se mohli pobavit, aby se uvolnil váš hněv. Najdete zde nové hry zabít klauny, některé IO hry nebo hry zabít mumie. Vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a připravte se na velké dobrodružství, jako jsou ty, které nám přinášejí tyto hry. Vychutnejte si nejlepší hry na našich webových stránkách, a to jak na mobilních zařízeních, tak na PC, zcela zdarma a bez stahování.

Zabijte vražedné lidi různými zbraněmi, které najdete v jejich mrtvém těle

Go to TOP