Zábavních parků hry

Vybudujte velký zábavní park, místo plné atrakcí a tombola
DuckPark.ioUphill Rush 7: AquaparkRollercoaster Creator ExpressAquapark IOThrill Rush 4Roller Coaster 2019Vzrušení Rush 5Kluzká vodní skluzavkaVyčistěte zábavní parkSkluzavky na vodní park
Stavět města hryDěti hryDobrodružství hryVybudovat hryHádanky hryVlaky hryVytvořit hryHumor hry
Vodní park IOBaby Hazel: Bavte se v parku dinosaurůVytvořit horskou dráhuHorská dráhaBudovat svůj parkVytvořit vodní park 2Planet CoasterVytvořit Amusement Park TycoonVytvořit LunaparkTuristika v parkuVybudovat Family ParkBoj v parkuBarbie šaty v parkuÚtěk z parkuPrvní polibek v parku

Zábavních parků hry

Přijďte a užijte si skvělý den v zábavním parku

V zábavní parky a veletrhy mnoho atrakcí, existuje celá řada a každý má svůj vlastní účel. Tyto cíle mohou sahat od legrace, vyděsit, nebo dát své nervy na test s odstupem závratí.

Budeme-li se snažit mít strach, samostatně nebo společně, můžeme jít do domu hrůzy, ve kterém obávané monstra čeká na nás pokusit se nás zastrašit. Nebo můžeme se odváží vstoupit do vlaku čarodějnici, přitažlivost, ve kterém budeme mít štěstí dostat se ven bez prokletí nebo boule na hlavě do hlavy koštětem čarodějnice.

Ti, kteří hledají silné emoce mají k dispozici celou řadu míst vyšplhat, nejstrašidelnější jsou určitě horské dráhy. Tato kolosální stavby nás vedou přes sérii kolejnic v plné rychlosti, jak jsme stoupání, klesání nebo provádět loopings mrtvice. Můžeme se dokonce dostat na zajímavosti, že se zvýší na 50 až 100 metrů a my se uvolní vakuum bez předchozího upozornění. Tam jsou také vodní atrakce, která současně uvolňuje adrenalin skončí velmi mokrá, který přijde vhod, pokud návštěva je v letním období a slunce příliš těsná.

Ale ne každý hledá těchto emocí a prostě chtějí bavit, to je důvod, proč mohou jezdit na nárazníku auta či kolotoče, atrakce lze nalézt také v místních veletrhů na mnoha místech. V těchto her, které můžete nejen vychutnat různé atrakce, ale také můžete začít spravovat svůj vlastní parkoviště a vydělávat peníze s návštěvami zákazníků. Najmout nejlepší mechaniku, aby zahájily atrakcí a začít budovat své impérium a zábavních parků.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryNošení hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP