zdarma X Men Hry

Podíl

Zdarma Animace x muži Hrát
Animace x muži
Tato zábavná animace je jen šedesát sekund, ...
Zdarma Rosomák boj Hrát
Rosomák boj
Jste připraveni bojovat s Wolverine? Nyní ...
Zdarma Avengers závody Hrát
50%
Avengers závody
Avengers chcete udělat motocyklový ...
Zdarma Marvel vs DC Hrát
50%
Marvel vs DC
Boj s vašimi oblíbenými Marvel superhrdinů ...


X Men

X Men Hry

Jak hrát X Men zdarma ke stažení

X-Men je jedním z nejúspěšnějších ság v Marvel vesmíru, z něhož dnes stále přicházejí nové filmy, které vyprávějí dobrodružství této skupiny hrdinů. Jeho dobrodružství byly komiks, televizní seriál, série animace a filmy. Všechno, co se narodilo z myšlenky, že lidská evoluce pokračuje a nová pobočka známý jako mutanty, s novými pravomocemi a vytváří úžasné schopnosti. Filmy začínající na X-Men 1, bude následovat X-Men 2 až nejnovějším X-Men dnů budoucnosti a minulosti, X-Men apokalypsy.

Příběh vypráví, jak učitel jménem Charles Xavier, mutant s telepatické schopnosti, tvoří dutinu do školy, kde se mladí mutanti, kteří jsou ohroženi odmítnutí zbytku lidstva. Mutanti jsou vnímány jako nebezpečí, takže jsou ve stínu, ale Xavier s vaší škole chce vytvořit rovnováhu mezi mutanty a lidí. K tomu vytváří tým mutantů, které původně začalo s Cyclops, Iceman, šelma, Archangelsku a Jean Grey. Ta by měla bojovat i další mutanta zvaný Magneto, že před odmítnutím lidstvo snaží pomstít, něco, co by neměl sedět s myšlenkou spojování Xaviera.

Mnohé z nich jsou mutanti, které prošly X-Men skupiny, ale možná bychom mít vždy na mysli Wolverine (Wolverine), Mystique, Storm a Cyclops. Škola i nadále roste a přivítat nových mužů s výjimečnými schopnostmi, takže sága může pokračovat tak dlouho, dokud se diváci rozhodnou být s nimi.

Hry X-Men mezera pro velké platformy, jako je PS2, PS3 nebo Xbox 360. stejně jako s nadějí, a to i pro mini-her, které povodní síť, a tak jsme vytvořili tuto kategorii vidět všechny. Postupujte dobrodružství X-Men může spravovat své oblíbené. Nejpočetnější jsou ty s Wolverine, Wolverine, hrát a to je jeden z nejvíce milovaný veřejností. Přejděte na pomoc mutanty v těchto fantastických her, které Vám nabízíme!
Zkusit hledat jiné hry
Komentáře Games