zdarma Vybudovat Hry

zdarma Vybudovat Hry

Stala profesionální cement a cihly na stavbu her. Budete muset stavět mrakodrapy, věže a jiné budovy, dokud jsou mimořádně vysoké. Vytvořte si svůj vlastní konstrukce s dovednosti a agility se dostat neuvěřitelné stavby.

Vybudovat HryZdarma Poly Bridge: mostní konstrukce Hrát
Poly Bridge: mostní konstrukce
Zdarma Stavět svůj dům Hrát
43%
Stavět svůj dům
Zdarma Nejhorší staveb na světě Hrát
100%
Nejhorší staveb na světě
Zdarma Výstavba a rekonstrukce Hrát
Výstavba a rekonstrukce
Zdarma Towerburg Hrát
100%
Towerburg
Zdarma Stavitel tesařství Hrát
Stavitel tesařství
Zdarma Stavitelé Hrát
Stavitelé
Zdarma Bridge Builder Hrát
Bridge Builder
Zdarma Vybudovat hotel Hrát
100%
Vybudovat hotel
Zdarma Vybudovat vysokou věž Hrát
67%
Vybudovat vysokou věž
Zdarma Vybudovat Hrát
Vybudovat
Zdarma Naskládaných bloky Hrát
100%
Naskládaných bloky
Zdarma Stavební záznamy Hrát
Stavební záznamy
Zdarma Výměnné boxy Hrát
Výměnné boxy
Zdarma Tower Bloxx Hrát
Tower Bloxx
Sága
Zdarma Postavit dům Peppa Pig Hrát
58%
Postavit dům Peppa Pig


+ Vybudovat Hry
Zdarma Vybudovat Family Park Hrát
Vybudovat Family Park
Zdarma Vybudovat silniční balóny Hrát
Vybudovat silniční balóny

vybudovat

Vybudovat Hry

Jak hrát vybudovat zdarma ke stažení

Máte rádi stavět? Nyní si můžete postavit jako architekt a realizovat své sny a tyto hry dělat, co chcete z autentických děl inženýrství na jednoduchý kůlny na zahradě. Vyberte si komponenty, materiály; dřevo, mramor, ... a rozhodovat každý detail vaší budovy. Až budov jako architekty legendou Frank Owen Gehryho, Richard Meier, Gaudího nebo dokonce Calatrava, cítíte na vrcholu světa stavebních děl architektury.

Můžete začít budovat svůj vlastní dům z ničeho, vlastníma rukama umístěním cihlu po cihle. Být zedník nikdy nebylo tak snadné, jak v těchto hrách máme na naší straně. Můžete si postavit dům od nuly, nebo provést renovaci domů odejít z domu svého vkusu. Mnohé z nich jsou úkoly stavební dělník a můžete si půjčit vaši pomoc, aby společně můžeme být schopni dokončit v co nejkratším možném čase. Můžete si najít jinou úkolem je postavit nejvyšší budovu za pomoci jeřábu. Drop bloky, jak se zaměřil jak je to možné, takže nebude padat, když trvat mnoho. Získat udržet stojící až ke stropu a pokračovat v stavebnici. Dora The Explorer bude potřebovat vaši pomoc, aby stavět mosty ke kříži se svým přítelem Boots, můžete pomoci?

Nebo jen vybudovat impérium, připadal si jako faraon, můžete si vybrat, posiluje své město z vašich potenciálních nepřátel, vytvořit hospodářství, která krmit své občany, dát jim dobré životní podmínky, dostane surovin, energetických zdrojů a dává u místní základní infrastrukturu tak, vytvářet příležitosti pro své nové sousedy. Připravte se přežít matka příroda a její nebezpečí vybudovat impérium a to ze svého počítače, aniž by překlasifikovat půdu nebo něco podobného!.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games