Vrtulníky hry

Pilotní vrtulníky připravené k válce a nabité nejlepším střelivem
Rostoucí komandoStíhací vrtulníkSrazte jaderné bombyParkování vrtulníkuLekce z fyzikyHorečka nekonečnaMinecraft ShootersŘízení letového provozuNebezpečná záchranaSimulátor autíčka
Gta: san andreas hryLetadla hryřidičský hryHasiči hryVálka hryčlun hryLodě hrySimulace hryNouzový hry
GTA: Miami Crime SimulatorSuper Wings: Cestujte po světěHavárie letadlaZločin ve městě 2: 3D3D zločinArmádní vrtulníkDefend ostrovOverkill Apache 2Vrtulník Záchranný 2Vrtulník War Ver. 2Vrtulník Válka v pouštiBitevní vrtulníkCukroví helikoptéraHasič vrtulníkChopper ChaseZáchranný vrtulníkSuper Mario vrtulníkSpongebob a jeho vrtulníkAlfa sílaÚtok vrtulníkemBláznivý bitvaLetadla: Parazit cvičeníNo seskok padákemInvention SuspensionRambo Pane předsedoVelitel dropshipšílený letadloBojové letounyútok na IrákCall of Duty: Modern Warfare blesk
Ostatní hry Vrtulníky

Gta BanditenZáchrana 2, vrtulníky

Vrtulníky hry

Pilot válečných vrtulníků

Když létající lidé vyvinuli různé metody k nedostatku křídel, jeden je vrtulník. Zařízení, které díky vrtulí na vrcholu a jeden u ocasu, můžete zůstat ve vzduchu v pevné poloze nebo přesunout směrem k chtějí pilota.

Tato vozidla se používají v různých úkolů, z komerčních letů, kde jsou názory bere dech dokonce v boji vzdálený válku. Pokud máte rádi vzrušení, nyní můžete stát stíhací pilot, kde budete muset pomoci vojákům, kteří jsou na zemi projít nepřátelské město.

Ale to není jednoduché, protože každý střechy nebo balkonu můžete schovat nepřítele, tak to musí být opatrní, aby se zabránilo RPG kdykoli vám hodit na nepřítele. Kromě toho bude vaše práce také skládat přivést vojáky na RAID nebo sbírat body v přestřelce v místě těžby ukončit svou misi v nepřátelském území.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryVaření hryMario bros hryZombie hrykategorie her
Go to TOP