Vrazi hry
DETEKTIVOVéTEROR, STRACH A PANIKAYANDERE SIMULATORODSTřELOVAčZBRANěZABíT ZOMBIEMUčENíKRVAVýPOLICIEZABíTSAW GAMES

🔥Hry vrazi zdarma


Police vrahPolice vrah Organizovaný zločinOrganizovaný zločin Profesionální vrahProfesionální vrah řetězová pila zabijákřetězová pila zabiják Assassin uniká 2: ChirurgieAssassin uniká 2: Chirurgie

🔥Ostatní hry vraziVrazi chamtivostVrazi chamtivost

Vrazi

🔥Ztělesňovat více vrahů a zabít jejich oběti

Chcete-li v těchto hrách vyhrát, musíte získat instinkt vraha a vyděsit své oběti. Vyberte si další cíl a nenechte se policisty po spáchání vraždy zmocnit.

Staňte se skutečným profesionálním zabijákem se zabijáckými hrami, které jsme shromáždili v této kategorii. Dostávejte rozkazy a eliminujte cíl, aniž by vás Policie objevila, abyste pokračovali ve svém trestním dobrodružství. Ve vražedných hrách zahájíte kriminální kariéru tím, že se zbavíte lidí, kteří svým klientům způsobují potíže, pokud to uděláte správně, půjdou k vám gangsteři a další zločinci, aby požádali o vaše služby. Chcete-li být dobrým vrahem, budete muset naplánovat každou vraždu s přihlédnutím i k nejmenším detailům, abyste nic náhodou nenechali. Použijte všechny nástroje k dosažení cíle a eliminujte jej beze stopy, stejně jako profesionální zabijáci.
Go to TOP