zdarma Vrazi Hry

zdarma Vrazi Hry

Chcete-li vyhrát tyto hry budete mít svůj instinkt vraha a terorizovat své oběti, až se dostanete ukončit svůj život. Staňte se sériovým vrahem a zavazuje nejkrvavější vraždy v historii, kdykoliv může produkovat vraždu.

Vrazi HryZdarma Profesionální vrah Hrát
Profesionální vrah
Zdarma Police vrah Hrát
Police vrah
Zdarma Uniknout sériového vraha Hrát
Uniknout sériového vraha
Zdarma Vrah strana Hrát
75%
Vrah strana
Zdarma řetězová pila zabiják Hrát
50%
řetězová pila zabiják
Sága
Zdarma Vrah uniká 2: Chirurgie Hrát
50%
Vrah uniká 2: Chirurgie
Zdarma řetězová pila vrah Hrát
řetězová pila vrah
Zdarma Džungle vrazi Hrát
Džungle vrazi


+ Vrazi Hry
Zdarma Vrazi chamtivost Hrát
Vrazi chamtivost
Zdarma Brouci vrazi Hrát
Brouci vrazi

vrazi

Vrazi Hry

Jak hrát vrazi zdarma ke stažení

Staňte se skutečným profesionálem vrah, dostává příkazy a eliminovat cíle, aniž by byl odhalen. Spusťte kriminální kariéry tím, jak se zbavit problémů druhých, pokud si to dobře půjde do gangstery a jinými zločinci požádat o vaše služby.

Plánuje každou vraždu do nejmenších detailů ponechat nic náhodě, s využitím všech nástrojů k dosažení cíle a odstranit ji. Vypne bezpečnostní systémy jako komplex, eliminovat bezpečnostní stráže, spoustu psů a najít oběť.

Pokud zjistíte, máte dvě možnosti, složit a vaše pověst utrpí riziko, že nemáte re-pronájem nebo získat všechny své zbraně a bojovat si cestu až výstřely práci. Dokonce v některých objednávek nás zákazník požádá o odstranění tohoto cíle určitým způsobem nebo aby vám vzorek bylo vykonáno mnoho práce, protože komety chtějí zavraždit co nejvíce krve.

Vy rozhodujete, jaké bude profesionální a budete používat zbraně, můžete se specializují na nože, střelné zbraně či jedů, aby byly splněny cíle a sbírat peníze, které si zaslouží. Čím větší je naše nejlepší pověst bude platit za naše služby. Musíte se stát celá sériový vrah hledá policie, ale ujistěte se, že vám někdy chytit. Hrát bez těchto mini-hry, ve kterých zabíjení je vaším jediným úkolem a šíří paniku ve městě bude váš způsob života. Užijte si tyto online hry dříve, než bude příliš pozdě k dosažení svého oběť!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games