Violetta hry

Podmante si srdce Leona s kouzly a ctnostmi našeho protagonisty Disney Channel
Violetta: Fandejuegos hádankyTini, velká změna ViolettaVioletta módaVioletta v Ztracený světNemocnice ViolettaVioletta zpívá, hádankyVioletta a Ludmila na cílVioletta, všechno v mé hudběVioletta klenot zápasšaty Violetta
Dívky hryDisney hryNošení hrySofia hrySoy Luna hryOsobnost hryMalba hryTance hryJustin bieber hryLak na nehty hry
Malovat ViolettaVioletta klenot rozdrtitVioletta vs Ludmila: PingpongVioletta ve vesmíru


Ostatní hry violetta

Violetta vypadá štěňataVioletta hrát na klavírVioletta, zubní problémy

Violetta hry

Zpívat a tančit s Violetta

Jedním z nejpopulárnějších dívek dnes je dívka, že všechny holky chtějí vypadat zítra. Je to skvělý člověk, který miluje zpívat a trávit čas se svými přáteli, a Leo je v lásce s pohledným chlapcem, kterého miluje.

Nyní si můžete vychutnat dělat spoustu aktivit s vaší oblíbenou idolu, můžete zavěsit malířské obrazy ní, nebo zkusit otestovat své znalosti o tom v triviální otázka. Můžete si také pomoci jí vybrat, co šaty nosit pro její rande s Leon, protože to musí být oslňující opustit svými ústy otevřenými.

Ale pokud nejsou v souladu s pomocí můžete jít nakupovat s ní najít dohromady nejlepší oblečení, můžete dokonce koupit vám stejné oblečení jít jako dvojčata. Ale v ostatních případech budete muset být s ní v jejích dobrodružstvích, a že jedna z nich by se uprchnout do Buenos Aires, aby se snaží být šťastný a to je místo, kde jste přijít a musíte se dívat kolem ní dobrý byt k životu.


Dívky hryNošení hryVaření hryTěhotná hryMiraculous ladybug hryMy little pony hryFrozen hryDisney Princezny hryDítě hrykategorie her
Go to TOP