Mighty VikingVikingská cestaVikingové vesnice: Party hardStřílejte kočkyGuns n Glory HeroesVikingský rybolovVikingové proti příšerámClash Royale OnlineClash of Klany OnlineViking pašerákVelký skok VikingBojových domácí zvířataVikingové vs obrůDobrodružství čas: PirátiZmrazené Islands12 MiniBattlesCentaur rozzlobenýBattle royaleStřet Klany bleskuWilds. Io v Hunger GamesKrálovství spěchHello Neighbor Alpha 4

Vikingové hry

Bojovníci zasvěceni severským bohům

Nejobávanějším barbaři v době ze strany Evropanů rozhodně Vikingy, tyto statečné bojovníky, kteří na základě jeho život v severských přesvědčení a jejich bohové byli nebojí smrti. Vikingové honil dobrý boj, protože podle jejich přesvědčení, pokud zemřeli v boji slavné může vstoupit Valhalla.

Přidejte se k rabování do Evropy bojovat proti rytíře, kteří se odváží vzdorovat vaši hordu krve a oceli. Můžete také bojovat zuřící obra, který bude třikrát větší než kterýkoli z nejimpozantnějších bojovníků pod vaším velením.

Možná časové osy, které překročily, nutí tyto statečné bojovníky používat zbraně a meče porazit vlny zombie. Tento boj otevírá nový svět možností, kde jako musíme odolat útoku tisíců nemrtvých a dalších monster se bude používat, aby se pokusili zastavit nás.

Ti, kteří jsou mírumilovnější můžete také vytvořit vlastní vesnici a kované svou legendu rozšiřuje své impérium.

Zbraň bojovala proti bitvám Vikingů a divokým barbarům v pirátských válkách

Go to TOP