Vikingové hry

Zbraň bojovala proti bitvám Vikingů a divokým barbarům v pirátských válkách
Vikingská cesta Vikingský rybolov Mighty Viking Vikingové vesnice: Party hard Dobrodružný viking Viking pašerák Revenge of Conan Siege hrdina Viking pomsta Vyhledávač klíčů Viking Velký skok Viking
ZbraněPiráti hryClash RoyaleVálkaWorld of warcraftGame of thronesClash of ClansZámky

Ostatní hry Vikingové

Dobytí krále Rugniho Střílejte kočky Guns n Glory Heroes Vikingové proti příšerám Clash Royale Online Clash of Klany Online Bojových domácí zvířata Vikingové vs obrů Centaur rozzlobený Dobrodružství čas: Piráti Zmrazené Islands 12 MiniBattles Battle royale Wilds. Io v Hunger Games Střet Klany blesku

Vikingové

Bojovníci zasvěceni severským bohům

Nejobávanějším barbaři v době ze strany Evropanů rozhodně Vikingy, tyto statečné bojovníky, kteří na základě jeho život v severských přesvědčení a jejich bohové byli nebojí smrti. Vikingové honil dobrý boj, protože podle jejich přesvědčení, pokud zemřeli v boji slavné může vstoupit Valhalla.

Přidejte se k rabování do Evropy bojovat proti rytíře, kteří se odváží vzdorovat vaši hordu krve a oceli. Můžete také bojovat zuřící obra, který bude třikrát větší než kterýkoli z nejimpozantnějších bojovníků pod vaším velením.

Možná časové osy, které překročily, nutí tyto statečné bojovníky používat zbraně a meče porazit vlny zombie. Tento boj otevírá nový svět možností, kde jako musíme odolat útoku tisíců nemrtvých a dalších monster se bude používat, aby se pokusili zastavit nás.

Ti, kteří jsou mírumilovnější můžete také vytvořit vlastní vesnici a kované svou legendu rozšiřuje své impérium.
Go to TOP