únos hry

🔥Ostatní hry únosBaby Taylor: Melounová sklizeňBaby Taylor: Melounová sklizeň UNO multiplayerUNO multiplayer UNO FreakUNO Freak Karetní hra UNOKaretní hra UNO Anna a Elsa: Den korunovaceAnna a Elsa: Den korunovace Korunovace královny módyKorunovace královny módy Uno onlineUno online Únos a připoutanýÚnos a připoutaný Den 14.února ValentýnaDen 14.února Valentýna Kůňová farmaKůňová farma

únos

🔥Vypadni z únosu

Ukončete zajetí obětí unesených těmito narušenými. V některých těchto hrách můžete být únoscem a zabít svou oběť nebo se stát únoscem.

Ve hrách na únos budete muset uniknout svým agresorům pomocí mazaných a únikových dovedností, budete muset opustit místo, kde jste uneseni, aniž byste byli chyceni psychopatem, který vás unesl. Připoutají vás k židli a budete muset využít příležitosti, když vaši agresoři nejsou tady, aby mohli uniknout. Prozkoumejte místo při hledání nástrojů a zbraní, se kterými budete muset začít, abyste mohli uniknout a dostat se naživu. Existují různé hry s různými příběhy, kde budete muset použít všechny své vynalézavosti k vyřešení všech hádanek a útěku, než bude příliš pozdě. Jsou to grafické dobrodružné hry nebo také známé jako click and point hry, kde budete používat myš k interakci s postavami a řešíte hádanky, které se objevují podél cesty.
Go to TOP