únos

únos hry


Zloděj na útěkuUnesl na večírkuUniknout: Dívka připoutaná k čerpadluÚnos na Vánoce

ostatní únos hry

Uno onlineÚnos a připoutanýUNO karetní hraKorunovace královny módyDen 14.února ValentýnaUNO multiplayerKůňová farma

Simmilar hry

Stůl hryDisney Princezny hryTeror hryUniknout hryPoníci hryLáska Test hryLiteratura hryúnos hryMučení hryPoint and click hry
únos hry

únos hry

Ve hry únosů muset uniknout své útočníky s mazaný a dovedností k útěku, budete muset opustit místo, kde jste unesena, aniž byste chytit psychopata, který tě unesl.

Budou vás přivázat k židli a budete muset chopit příležitosti, kdy útočníci nejsou k zahájení letu. Prozkoumat místo hledá nástroje a zbraně, se kterými budete muset použít ke spuštění běh a aby to živý.

Existují různé hry s různými příběhy, kde budete muset použít všechny své smysly vyřešit všechny hádanky a uniknout, než bude příliš pozdě. Jsou to grafické adventury, nebo také známý jako bod a klepněte na tlačítko hry, kde budete používat myš k interakci s postavami a řešit hádanky, které vznikají během letu.

Pokud máte rádi výzvy a dát schválí vaši inteligenci, garantujeme, že se vám bude líbit hraní her z únosu a uniknout.

Tam je velmi populární hra, jako je útěk: Dívky unesení, kde musíte se dostat do kůže unesených a přelstít zločince uniknout naživu. Ale nejen oni jsou náchylné k únosu, takže jsou chlapci a muži, nic unikne do šílenství únosce, který chce vzít, když není oběť vstát. Vaším úkolem je narušit jejich bytu a učinit rukojmí může návrat do svých domovů. Užijte si to!

Zloději hry

Schopnost hry

Disney hry
Nejhranější hry