Tyran hry

🔥Ostatní hry tyranBrawls. Io - Street BojeBrawls. Io - Street Boje Tyrannosaurus Rex: Zničte městoTyrannosaurus Rex: Zničte město Detektivové High School: 101 HigschoolDetektivové High School: 101 Higschool Uličnictví v tělocvičněUličnictví v tělocvičně Thug EmpireThug Empire Skotačení na uliciSkotačení na ulici Vysoká škola zúčtováníVysoká škola zúčtování Sněhové koule bojovníkSněhové koule bojovník Pouliční boje, královskýPouliční boje, královský

Tyran

🔥Udělej spravedlnost ve školní síni

Šikanování ve škole musí skončit a vy budete zodpovědní za pomoc těm nejzranitelnějším studentům, aby se nebáli násilníků na školním dvoře.

Šikana ve škole je praxe, která bohužel se šíří i v těchto hrách si dát trochu ji ukončit. Máte na pomoc nejvíce znevýhodněným osobám, aby se zabránilo skončí ve spárech kriminálník, který nemá nic lepšího na práci, než obtěžovat ostatní děti, jen být chytřejší a tišší. Je na čase, že si zaslouží drženy a vyzkoušet svou vlastní medicínu. Zálivka vzpouru zneužívané a mají šikanovat je odstranit touhu obtěžovat menší.
Go to TOP