Tyče hry

Poskytněte všem zákazníkům baru co nejrychleji, aby odjížděli šťastní a dobře obsluhovaní
Bartender: Naplňte poháryPříprava koktejlůBarmanPop IceVytváření různých koktejlBarman Celebrity MixKohouty k bohatstvíHappy hourPříprava barevné nápojeZábavná kavárna
Vaření hryRestaurace hryPapa louie hryObchody hryServírky hryčistý hryHotely hryHostesky hryRuletas online slots hry
Mince ovoce prohněteBBQ restauraceRestaurace SimsWe Bare Bears: Battle SandastastNejhorší barmanDívka v CocktailBarOvládání AirportTyčeVytvořit noční klubDiskotéka v IbizaPracuji v Papa LouieRychlé občerstvení ve školeClaudia burgerPřípravu pizzyRulety sloty onlineVirtuální restauraceSpin vyhrát: SlotyBarbie: RestauraceServírkaThe Sims DJRestaurace dinosaurus

Tyče hry

Spravujte funkci tyčí

Hry barech si můžete připravit kouzelné koktejly, se kterými můžete proměnit zákazníky do monstra nebo Don Juans v závislosti na tom, jak si připravit, nebo jako přísady, které používáte. Existují stovky různých kombinací, z nichž každý má jedinečné schopnosti.

Také si můžete zahrát předstírat, že jste nádherná servírka a vaším úkolem jako zjevně být barmanských zákazníky návštěvě na břevno.

K dispozici je velmi pěkná hra, kde jste to nejhorší barman jste mohli setkat. Nemůžete nikdy ptát koktejl, který dělá koktejl smrti!. Je to hra, kde musíte najít správnou kombinaci, chcete-li zemřít, když jste pít kalich, který jste si připravili.

Hrát všechny hry jsou bary a restaurace na internetu. Všechny tyto hry, které hledáte jsou zde.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP