Tyče hry

Poskytněte všem zákazníkům baru co nejrychleji, aby odjížděli šťastní a dobře obsluhovaní
Příprava koktejlů Bartender: Naplňte poháry Barman Celebrity Mix Vytváření různých koktejl Barman Příprava barevné nápoje Zábavná kavárna Kohouty k bohatství Pop Ice Happy hour
Kuchař - kuchyněServírky hryHotelyObchodyčistýPapa louie hryHosteskyRestauraceRuletas online slots
Nejhorší barman Dívka v Cocktail Bar

Ostatní hry tyče

Mince ovoce prohněte BBQ restaurace Restaurace Sims We Bare Bears: Battle Sandastast Ovládání Airport Tyče Vytvořit noční klub Diskotéka v Ibiza Rychlé občerstvení ve škole Claudia burger Přípravu pizzy Pracuji v Papa Louie Rulety sloty online

Tyče

Spravujte funkci tyčí

Hry barech si můžete připravit kouzelné koktejly, se kterými můžete proměnit zákazníky do monstra nebo Don Juans v závislosti na tom, jak si připravit, nebo jako přísady, které používáte. Existují stovky různých kombinací, z nichž každý má jedinečné schopnosti.

Také si můžete zahrát předstírat, že jste nádherná servírka a vaším úkolem jako zjevně být barmanských zákazníky návštěvě na břevno.

K dispozici je velmi pěkná hra, kde jste to nejhorší barman jste mohli setkat. Nemůžete nikdy ptát koktejl, který dělá koktejl smrti!. Je to hra, kde musíte najít správnou kombinaci, chcete-li zemřít, když jste pít kalich, který jste si připravili.

Hrát všechny hry jsou bary a restaurace na internetu. Všechny tyto hry, které hledáte jsou zde.
Go to TOP