zdarma Tumblepop Hry

zdarma Tumblepop Hry

Ponořte se do dávných Tumblepop dobrodružství s bratry duch lovci muset sát monstra s jejich vysavačů a házet své oběti v bublině. Získat všechny příšery Tumblepop dříve, než bude příliš pozdě.

Tumblepop HryZdarma Frost Garden Hrát
Frost Garden
Zdarma Krásné čarodějnice Hrát
Krásné čarodějnice
Zdarma Caverman Hrát
Caverman


tumblepop

Tumblepop Hry

Jak hrát tumblepop zdarma ke stažení

Tato arkádová hra nám umožňuje dát sami sebe v kůži lovec duchů musíte zaměřit na monstra, které se objevují, s cílem udržet je v airbagu a pak hodit míč do další nepřátele.

Tento příjemný Ghostbusters muset nám pomáhají v boji proti monstra, které se objevují v různých regionech světa prostřednictvím portálů, tyto portály musí zmizet, aby většinu monster a musí uzavřít je jeden po druhém. Takže budeme cestovat po světě snaží je zavřít, protože se potýkáme s nejrůznějšími monstry, každý děsivější než poslední.

Když jsme se zavřel poslední z portálů pouze zjistíme, že tyto stránky byly otevřeny cizinci z jiné galaxie a založili základnu na Měsíci. Takže jsme přes prostor k dosažení měsíc bojovat tváří v tvář s nimi, a zastavit invazi na Zemi, ale nebude snadné, jak si projít každou úroveň a porazit všechny nepřátele narazíte.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games