Donald Trump hry

Slavný podnikatel a nyní vyvolený prezident Spojených států amerických má již vlastní kategorii
SuperTrumpTrump proti oslůDonald Trump: Inaugurace GameTrump RunEpic bojuje s Donald TrumpZnovu zatlačte Trump na útes!Angry Birds Mexicans VS TrumpTrumpolínaStop: Trump vs. Kim Jong UnDonald Trump VS Hillary Clintonová: Volební Debata
Mr Bean hryHumor hryOsobnost hryRonaldo hryObama hryJustin bieber hryYoutube hryPrezidenti hryLeo Messi hry
Kim Jong-un ChallengePředsedové střelcůStávka vůdceHádej, kdo? prezidentiRagdoll: Vyhněte se špičkámTroll Face Quest: USA 2Ludo Hero OnlineObtěžuje Donald Trump se trubkaDonald Trump v MexikuPrásk Trump: VtipyTrump v cíliDonald Trump PinballTrump ragdollDonald Trump tanec legračníHillary Clinton vs Donald TrumpFive Nights at TrumpUniknout: Obama na neznámém místěNechci, aby Donald Trump JohnTrump výpraskTrump vs Kim Jong-un

Donald Trump hry

Cítíte, jak to je být prezidentem USA

Donald Trump je známý americký podnikatel, který učinil ještě více populární po provedení skoku k politice s jeho kandidaturou na republikánskou stranu. To bylo nejvíce kontroverzní kandidát do voleb v USA a konec získala mu výhru. Donald Trump byl zvolen prezidentem Spojených států amerických a se ujme funkce v lednu 2017, bytí čtyřicátýpátý (čtyřicátýpátý) prezident této země. Jeho politický spor o ilegální imigraci, kteří chtějí postavit zeď podél hranice s Mexikem byl jeden z jeho nejvíce kritizované politiky po celém světě.

Před tím, Donald Trump byl známý pro jeho velké štěstí měl získávaným prostřednictvím obchodu s nemovitostmi, stává se všichni televizní celebrity. Mezi jeho vrcholů jsou obchodní hotelových řetězců, televizní moderátor s realitou slove Apprendice, kde počet účastníků s finanční odměnou hraní a režírování jedna ze společností magnát Trump. Kromě toho se již po mnoho let se většina partnerských největší soutěž krásy Miss Universe po celém světě. Tato organizace byl také zodpovědný za výběr nejkrásnější dívky ve Spojených státech v Miss USA a Miss Teen USA.

Jeho velký skok do politiky a stal se zvolený prezident Spojených států ho získala za postavy mnoha her a miniher. To je důvod, proč jsme vytvořili kategorii tak, aby zahrnoval všechny hry, které mají jako protagonista. Vše začíná od prezidentské kampaně, kde byly diskutovány jeho neshody s opozičního kandidáta, Hillary Clintonovou. Hrát s Donald Trump dostat předsednictví, můžete také česat vlasy jako komentoval či provádět vojenské bitvy s tímto prezidentem. To vše a mnohem více najdete v této sekci, která se aktualizuje s nejnovější postupně Donald Trump. Nenechte se ujít!


Fotbal hryCars hrySchopnost hryNošení hryDívky hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryStůl hrykategorie her
Go to TOP