zdarma Truhly Hry

zdarma Truhly Hry

Rychle zbohatnout vyhledávání vést truhlu s pokladem. Procházet starobylá města, nebo v hlubinách moře, najít místo plné šperků a zlatých mincí řešíte život kufr. Začíná své dobrodružství zjištění pirátské truhly a mnoho dalších.

Truhly Hry



Zdarma Královský poklad Hrát
Královský poklad
Zdarma Prokletý poklad 2 Hrát
Prokletý poklad 2
Zdarma Poklad v jeskyni Hrát
Poklad v jeskyni
Zdarma Obhajuje poklad Hrát
Obhajuje poklad
Zdarma Poklad jeskyně 2 Hrát
Poklad jeskyně 2
Zdarma Horník vůz Hrát
Horník vůz
Zdarma Led ryby Hrát
Led ryby
Zdarma Jeep: Najděte prokletý poklad Hrát
Jeep: Najděte prokletý poklad
Zdarma Aztec Treasure Hrát
Aztec Treasure


+ Truhly Hry




Unity 3D
Zdarma Truhly otevírací Clash Royale Hrát
100%
Truhly otevírací Clash Royale
Zdarma Clash Royale Legendární pokladny Hrát
Clash Royale Legendární pokladny

truhly

Truhly Hry

Jak hrát truhly zdarma ke stažení

Všichni jsme snili o nalezení pohádkového pokladu a zbohatnout, jiní však dávají přednost nyní dobrodružství, které nás mohou vést k najít starobylé ruiny naplněné zlatem. Můžete připojit jako Nathan Drake zažil dobrodruhy prozkoumat ruiny v odlehlých částech světa.

Můžete také doprovázet Dora Explorer na pláž hledat zakopaný poklad nebo pyramida více než 3000 let najít poklad. Ale pozor mumie držel poklad a se probudil, uchopit zbraň a bojovat proti nim dříve, než oni vás nebo Dora zabít.

Nebo můžeme jít při hledání pokladu jeskyně s Aladino, pomocí kouzelný koberec kombinací s pouličních zlodějů dovednostmi jsme překonat rampy a bojovat s kryty, které chrání zlato. Pokud se nám podaří překonat poklad bude naše a Aladdin se vrátí jako skutečný princ před sultána, aby mu udělily ruku jeho dcery, aby konečně oženit Jasmine.

Prohledává ruiny antických měst, jako Azteka v Mexiku, hlubokém moři pomocí speciálních ponorek, nebo ponořit se do pyramidy. Všechno jde tak dlouho dopadnout skryté pokladnice a může vyřešili život navždy.




Zkusit hledat jiné hry







Komentáře Games