truhly

Truhly hry
ostatní Truhly hry


Jiné hry zdarma
+ 10
nový
zdarma Clash Royale hryClash Royale hryClash Royale hry
+ 100
nový
zdarma Spongebob hrySpongebob hrySpongebob hry
+ 20
nový
zdarma Piráti hryPiráti hryPiráti hry
+ 10
nový
zdarma Džungle hryDžungle hryDžungle hry
+ 10
nový
zdarma Indiana Jones hryIndiana Jones hryIndiana Jones hry
+ 30
nový
zdarma člun hryčlun hryčlun hry

Truhly hry

Truhly hry

Všichni jsme snili o nalezení pohádkového pokladu a zbohatnout, jiní však dávají přednost nyní dobrodružství, které nás mohou vést k najít starobylé ruiny naplněné zlatem. Můžete připojit jako Nathan Drake zažil dobrodruhy prozkoumat ruiny v odlehlých částech světa.

Můžete také doprovázet Dora Explorer na pláž hledat zakopaný poklad nebo pyramida více než 3000 let najít poklad. Ale pozor mumie držel poklad a se probudil, uchopit zbraň a bojovat proti nim dříve, než oni vás nebo Dora zabít.

Nebo můžeme jít při hledání pokladu jeskyně s Aladino, pomocí kouzelný koberec kombinací s pouličních zlodějů dovednostmi jsme překonat rampy a bojovat s kryty, které chrání zlato. Pokud se nám podaří překonat poklad bude naše a Aladdin se vrátí jako skutečný princ před sultána, aby mu udělily ruku jeho dcery, aby konečně oženit Jasmine.

Prohledává ruiny antických měst, jako Azteka v Mexiku, hlubokém moři pomocí speciálních ponorek, nebo ponořit se do pyramidy. Všechno jde tak dlouho dopadnout skryté pokladnice a může vyřešili život navždy.Zkuste hledat jiné hry