zdarma Toki Hry

Podíl

Zdarma Toki Tori Hrát
Toki Tori
Toki Tori byl Mario Bros cap zachránit mláďata ...
Zdarma Toki Tori Fly Hrát
Toki Tori Fly
Toki Tori muset letět se dostat na bezpečné ...
Zdarma Toki Arcade Hrát
Toki Arcade
Přinášíme vám klasickou plošinovka, kde musíte ...
Zdarma Opice jí banány Hrát
Opice jí banány
Jste-opice, který musí projít ...
Zdarma Skákání opice Hrát
Skákání opice
Tento škodlivý opice má hlad a je třeba ...


+ Toki Hry
Zdarma Toki Hrát
Toki
tady je to skvělá klasika, toki¡¡¡, pamatuješ ...
Zdarma šťastné slepice Hrát
šťastné slepice
pomůže to slepice musí živit ...
Zdarma Rosomák v Tokiu Hrát
67%
Rosomák v Tokiu
Wolverine má vztek zabít všechny ...

Toki

Toki Hry

Jak hrát Toki zdarma ke stažení

V kategorii Toki původně vytvořeny pro domácí k jednomu z nejvíce klasických her, které byly vytvořeny pro rekreační zařízení. Jednou z velkých klasické platformy hry / pasáže se v hlavní roli tohoto I opice s názvem Toki, kteří dosáhli velkou slávu díky svému charisma. Toki historie se počítá jako zlý čaroděj a opice z něj dělá zachytit svou přítelkyni Miho, který chce získat zpět skrz jeho dobrodružství. Jako Hlavním rysem tohoto opice mají zvláštní schopnost plivat oheň z jeho úst, která pomůže zbavit se nepřátel v cestě, cestu, která vás vezme na jeho milovaný konečně.

Takový byl úspěch této hry, které začaly být více společných domácí video herní konzole, jako jsou NES nebo Sega Mega Drive také vzali verzi hry pro tyto platformy. Pokud neznáte tuto hru, ale jste vášnivý retro hry, musíte přijít vyzkoušet plnou hru na počítači z našich webových stránek. Toki pomáhá získat jeho lidský vzhled a šetří jeho dívka.

V tomto prostoru, jsme si nechali mezeru pro jinou hru, novější než dosáhl velkou slávu a je Toki Tori. Hra také platforma / spojení se světem videoher dobrodružství puzzle, kde musíte pomoci těmto slepice zachránit svůj svět. V každé úrovni musíte získat vejce, aby je zachránil pomocí položky, které máte k dispozici. Můžete také poznat svět Toki Tori na našich webových stránkách s některými flash hry připomínající originálu.
Zkusit hledat jiné hry
Komentáře Games