zdarma Toki Hry

zdarma Toki Hry

Toki opice musí se pustit do hlubin džungle na záchranu své milované a získat kouzlo, aby se stal člověkem. Střílet ohnivé koule na nepřátele a truhly prasknutí všechny vidět. Žít toto velké dobrodružství s Toki a získá svou lidskou podobu.

Toki HryZdarma Toki Tori Hrát
Toki Tori
Zdarma Toki Tori Fly Hrát
Toki Tori Fly
Zdarma Toki Arcade Hrát
Toki Arcade
Zdarma Opice jí banány Hrát
Opice jí banány
Zdarma Skákání opice Hrát
Skákání opice


+ Toki Hry
Zdarma Toki Hrát
Toki
Zdarma šťastné slepice Hrát
šťastné slepice
Zdarma Rosomák v Tokiu Hrát
80%
Rosomák v Tokiu

Toki

Toki Hry

Jak hrát Toki zdarma ke stažení

V kategorii Toki původně vytvořeny pro domácí k jednomu z nejvíce klasických her, které byly vytvořeny pro rekreační zařízení. Jednou z velkých klasické platformy hry / pasáže se v hlavní roli tohoto I opice s názvem Toki, kteří dosáhli velkou slávu díky svému charisma. Toki historie se počítá jako zlý čaroděj a opice z něj dělá zachytit svou přítelkyni Miho, který chce získat zpět skrz jeho dobrodružství. Jako Hlavním rysem tohoto opice mají zvláštní schopnost plivat oheň z jeho úst, která pomůže zbavit se nepřátel v cestě, cestu, která vás vezme na jeho milovaný konečně.

Takový byl úspěch této hry, které začaly být více společných domácí video herní konzole, jako jsou NES nebo Sega Mega Drive také vzali verzi hry pro tyto platformy. Pokud neznáte tuto hru, ale jste vášnivý retro hry, musíte přijít vyzkoušet plnou hru na počítači z našich webových stránek. Toki pomáhá získat jeho lidský vzhled a šetří jeho dívka.

V tomto prostoru, jsme si nechali mezeru pro jinou hru, novější než dosáhl velkou slávu a je Toki Tori. Hra také platforma / spojení se světem videoher dobrodružství puzzle, kde musíte pomoci těmto slepice zachránit svůj svět. V každé úrovni musíte získat vejce, aby je zachránil pomocí položky, které máte k dispozici. Můžete také poznat svět Toki Tori na našich webových stránkách s některými flash hry připomínající originálu.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games