Toki

Toki hry


Toki ArcadeToki ToriToki Tori FlyOpičí banány

ostatní Toki hry

Princezna Ariel cestuje do Tokia

Simmilar hry

Disney Princezny hryArkáda hryPlatforma hryKing Kong hryKlasický hryGorily hryToki hryDonkey Kong hry
Toki hry

Toki hry

V kategorii Toki původně vytvořeny pro domácí k jednomu z nejvíce klasických her, které byly vytvořeny pro rekreační zařízení. Jednou z velkých klasické platformy hry / pasáže se v hlavní roli tohoto I opice s názvem Toki, kteří dosáhli velkou slávu díky svému charisma. Toki historie se počítá jako zlý čaroděj a opice z něj dělá zachytit svou přítelkyni Miho, který chce získat zpět skrz jeho dobrodružství. Jako Hlavním rysem tohoto opice mají zvláštní schopnost plivat oheň z jeho úst, která pomůže zbavit se nepřátel v cestě, cestu, která vás vezme na jeho milovaný konečně.

Takový byl úspěch této hry, které začaly být více společných domácí video herní konzole, jako jsou NES nebo Sega Mega Drive také vzali verzi hry pro tyto platformy. Pokud neznáte tuto hru, ale jste vášnivý retro hry, musíte přijít vyzkoušet plnou hru na počítači z našich webových stránek. Toki pomáhá získat jeho lidský vzhled a šetří jeho dívka.

V tomto prostoru, jsme si nechali mezeru pro jinou hru, novější než dosáhl velkou slávu a je Toki Tori. Hra také platforma / spojení se světem videoher dobrodružství puzzle, kde musíte pomoci těmto slepice zachránit svůj svět. V každé úrovni musíte získat vejce, aby je zachránil pomocí položky, které máte k dispozici. Můžete také poznat svět Toki Tori na našich webových stránkách s některými flash hry připomínající originálu.

Arkáda hry

Zvěř hry

Friv hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleToki ArcadeToki ToriNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny