že Thundermans hry

🔥Ostatní hry že ThundermansHenry DangerHenry Danger Danger ThunderDanger Thunder Tetris Henryho DangerTetris Henryho Danger Nickelodeon: Velká vodní rallyNickelodeon: Velká vodní rally Nickelodeon: Slime ZachytíNickelodeon: Slime Zachytí Kdo je váš nepřítel? Henry DangerKdo je váš nepřítel? Henry Danger

že Thundermans

🔥Seznamte se s rodinou superhrdiny Nickelodeon

Vyřešte každodenní problémy super rodiny Nickelodeon se svými supervelmocemi, mezi nimiž se můžete rozhodnout být součástí dobra nebo zla se staršími bratry rodiny.

Nickelodeonova nejslavnější rodina superhrdinů jsou Thundermané, kteří hrají v jedné z nejsledovanějších mládežnických seriálů na kanále. Jeho protagonisty jsou Phoebe a Max Thundermans, dvojice dvojčat velmi odlišných v osobnosti. Phoebe se chce soustředit na dobro se svými schopnostmi, zatímco Max se chce stát nejmocnějším darebákem na světě. Kromě dvou z nich je rodina tvořena Hankem a Barbem, rodiči a dalšími třemi sourozenci, Norou, Billym a Chloe. Rodiče jsou superhrdinové, kteří již odešli do důchodu, dokud nebudou muset bojovat s největším darebákem ve městě, aby udrželi své síly v tajnosti.
Go to TOP