The Sims hry
LEGO KOUSKYVYTVářENí POSTAVSTAVěT MěSTAYANDERE SIMULATORPRANí A žEHLENí PRáDLASIMULACEVYBUDOVAT

🔥Hry The Sims zdarma


Sims 2 a čtyři roční obdobíSims 2 a čtyři roční období The Sim: Love Quote s MangaThe Sim: Love Quote s Manga

🔥Ostatní hry The SimsTaxi Sim 2016Taxi Sim 2016 The Game RoomThe Game Room Získat peníze ve městěZískat peníze ve městě FishaoFishao Sim Taxi LondýnSim Taxi Londýn Vytvořit noční klubVytvořit noční klub Elliv flirtování na ostrověElliv flirtování na ostrově Robinson CrusoeRobinson Crusoe

The Sims

🔥Simuluje šťastný život v The Sims

Pomozte Simům postupovat v jejich každodenním životě a vcítit se do obyvatel virtuálního světa nejslavnějšího simulátoru života na světě.

Nejuznávanější simulátor života všech dob je tu, abyste si mohli vyzkoušet v různých online hrách. The Sims je jednou z nejhranějších her na světě, ve které si můžete vytvořit svou vlastní postavu nebo rodinu a prožít skutečný život a znovu vytvořit každodenní situace, které lze žít v jakémkoli domě. Úspěch této videohry vedl k vytvoření Sims 2, po kterém následovali Sims 3 a v dnešní době si můžete Simy 4 užít. Simulace života je stále lepší a lepší, díky čemuž jsou The Sims ještě realističtější a přidávání akcí, které zvyšují jejich důvěryhodnost. Ovládejte život svých postav a udělejte z nich radost, že dosáhnou svých životních cílů.
Go to TOP