zdarma Tarzan Hry

zdarma Tarzan Hry

Ponořit se do džungle žít dobrodružství Tarzana s jejich protagonistů. Tarzan & Jane musí žít všechny druhy situací během svého života v džungli a musíte podat pomocnou ruku, aby těchto klasických Disney postav.

Tarzan HryZdarma Tarzan chopper motocykl Hrát
Tarzan chopper motocykl
Zdarma Tarzan houpačka v rapid Hrát
Tarzan houpačka v rapid
Zdarma Tarzan: najít skryté objekty Hrát
Tarzan: najít skryté objekty
Zdarma Jane v Liana Hrát
Jane v Liana
Zdarma Tarzan: skrytá čísla Hrát
100%
Tarzan: skrytá čísla
Zdarma Tarzan Hrát
Tarzan
Zdarma Najít ztracené čísla Tarzan Hrát
Najít ztracené čísla Tarzan
Zdarma Tarzan bike Hrát
50%
Tarzan bike
Zdarma Tarzan špatný motocykl Hrát
Tarzan špatný motocykl
Zdarma The Legend of Tarzan Hrát
100%
The Legend of Tarzan
Zdarma George z džungle Hrát
George z džungle
Zdarma Mario vs Tarzan Hrát
Mario vs Tarzan
Zdarma Tarzan, implementace Coco Hrát
67%
Tarzan, implementace Coco


+ Tarzan Hry
Zdarma Mauglí Hrát
100%
Mauglí
Zdarma Tarzan polibky Jane Hrát
Tarzan polibky Jane
Zdarma Tarzan a Cheetah gorillart- Hrát
Tarzan a Cheetah gorillart-
Zdarma Tarzan puzzle Hrát
Tarzan puzzle
Zdarma Jungle Book Hrát
Jungle Book

Tarzan

Tarzan Hry

Jak hrát Tarzan zdarma ke stažení

Tarzan je nová postava často byl zfilmován. 2016 bude hrát herec Alexander Skarsgård v novém filmu s názvem "The Legend of Tarzan". To je důvod, proč výrobce Disney viděl dobrý příběh, na jehož základě jednoho ze svých velkých klasiků a vytvořil svůj film v roce 1999, který by téměř výhradně pokyny původního díla.

Tarzan je synem anglického páru, který v devatenáctém století by být uvězněn v hořící lodi, která by musela uprchnout. Naštěstí se jim podařilo a dosáhl na břeh neobydlené džungle v Africe. Brzy se začnou dělat úkryt a dostat se postavit dům na stromě s ostatky vraku, doufat, že přežít, dokud někdo zachránil. Ten den nikdy nepřišel jako leopard ukončit život rodičů Tarzana a on byl štěstí, že přežil útok. Soucit milovaného gorily Tarzan neztratil svůj život a vedl ho do svého kmene, se záměrem přijímání a která vyrostla s nimi. Ona byla volána Kala a byl společníkem vůdce kmene, Kerchak, oba měli syna, ale bohužel byl zabit ve stejném leopard, která zabila rodiče Tarzana. Kerchak není by uvítali rozhodnutí jeho ženou, ale nakonec přijme.

Od té doby Tarzan bude žít s kmenem goril a blízkého přítele mladé gorily jménem Terk a malého slona oba budou. S pomocí svých dvou přátel, se bude snažit zlepšit své divoké schopnosti držet krok nejsilnější z kmene a provést Kerchack být na něj hrdý. Když roste, Tarzan se stal mladý odborník v lezení po stromech a přepravovány pomocí lan na houpačce. Mladý muž s velkou silou a schopností by se zbavit ohrožení kmene leoparda a ukončit jeho život. Vše se změní s příchodem průzkumníků mezi těmi, našel Jane, dcera starého a sympatického výzkumného pracovníka. To, co nevěděli, je, že pro ty, kteří pracovali chtěl ublížit studovat gorily, a ne jako oni. Série dobrodružství, ve kterém se Tarzan čelit i lásku Jane jako nepřátel, které ohrožují členy jeho kmene.

Úspěch filmu byla okamžitá a brzy začnou opustit hodně merchandising postav a videoher. Tarzan také přichází na naše stránky se spoustou her, ve kterých pokračovat ve své dobrodružství a zaváží nové. Můžete udělat náš hrdina pocit rychlosti na motocyklu, si můžete procvičit své dovednosti s liány, nové dobrodružství s Jane a opic atd Nedopusťte, jen Tarzan a jeho přátelé v těchto nových misí!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games