tanky

Tanky hry
ostatní Tanky hry+ 10
nový
zdarma Rambo hryRambo hryRambo hry
+ 70
nový
zdarma Válka hryVálka hryVálka hry
+ 50
nový
zdarma Superhrdinové hrySuperhrdinové hrySuperhrdinové hry
+ 10
nový
zdarma Vojáci hryVojáci hryVojáci hry
+ 20
nový
zdarma Vlaky hryVlaky hryVlaky hry
+ 90
nový
zdarma Sportovní hrySportovní hrySportovní hry

Tanky hry

Tanky hry

Čím více připraveni na planetě, pokud jde o odolná vůči nárazům, střelba a výbuchy vozidla jsou jistě tanky. Tato vozidla jsou schopni se přizpůsobit mnoha prostředích, jak jim jejich systém řetěz umožňuje lepší přilnavost a brutální síly pohybu.

V každém současné válce může tank jen předpokládat, vítězství nebo porážku celého útoku. Ale nejen oni jsou připraveny pro jakýkoli terén, protože jsou vybaveny nejmodernější výzbrojí plus velkorážní dělo schopné zničit budovy s jediným výstřelem.

Existují různé typy těchto vozidel, z nichž každý přizpůsobené ke konkrétnímu použití, ale všechny z nich smrtící. Některé z nich jsou připraveni být obojživelníci, takže mohou překročit řeky nebo jezera bez problémů a pak jít po souši. Zatímco jiní mají protiletadlové zbraně sestřelit nepřátelská letadla nebo vrtulníky.

Nyní můžete spravovat z nejlepších válečných tanků online bez stahování nic, zcela zdarma. Můžete si vychutnat tento zážitek jednotlivě nebo v doprovodu rodinného příslušníka nebo přítele s režimem dva hráče. Staňte se součástí přidělování těchto kolosů oceli a připravit se stát ponořen do nejnebezpečnějších konfliktních oblastech planety.