tanky

Tanky hry


Útok nádrže
100%
Svět nádrž
100%
Battle Gear 2
33%
Válčení 1944
100%
Tanky
33%
Tanky
Ballistica
50%
Tanky v městě
100%


ostatní Tanky hry
Vrtulník War
33%
Vrtulník War
Unity 3D
Tank války Online
100%+ 10
nový
zdarma Vojáci hryVojáci hryVojáci hry
+ 70
nový
zdarma Válka hryVálka hryVálka hry
+ 30
nový
zdarma Zbraně hryZbraně hryZbraně hry
+ 50
nový
zdarma Tanky hryTanky hryTanky hry
+ 30
nový
zdarma Vrtulníky hryVrtulníky hryVrtulníky hry
+ 10
nový
zdarma Rambo hryRambo hryRambo hry

Tanky hry

Tanky hry

Čím více připraveni na planetě, pokud jde o odolná vůči nárazům, střelba a výbuchy vozidla jsou jistě tanky. Tato vozidla jsou schopni se přizpůsobit mnoha prostředích, jak jim jejich systém řetěz umožňuje lepší přilnavost a brutální síly pohybu.

V každém současné válce může tank jen předpokládat, vítězství nebo porážku celého útoku. Ale nejen oni jsou připraveny pro jakýkoli terén, protože jsou vybaveny nejmodernější výzbrojí plus velkorážní dělo schopné zničit budovy s jediným výstřelem.

Existují různé typy těchto vozidel, z nichž každý přizpůsobené ke konkrétnímu použití, ale všechny z nich smrtící. Některé z nich jsou připraveni být obojživelníci, takže mohou překročit řeky nebo jezera bez problémů a pak jít po souši. Zatímco jiní mají protiletadlové zbraně sestřelit nepřátelská letadla nebo vrtulníky.

Nyní můžete spravovat z nejlepších válečných tanků online bez stahování nic, zcela zdarma. Můžete si vychutnat tento zážitek jednotlivě nebo v doprovodu rodinného příslušníka nebo přítele s režimem dva hráče. Staňte se součástí přidělování těchto kolosů oceli a připravit se stát ponořen do nejnebezpečnějších konfliktních oblastech planety.


Komentáře Games