Sestavte měst 3DVytvoření město MetropolisTower ManiaFood AvenueKroucené městoEmpire: Španělská dobytíEmpiresVytvořením luxusní hotelVytvořit svůj vlastní supermarketZískat peníze ve městěCity demolice strojVytvořit si vlastní zábavní parkVytvořit ChicagoVytvořit svůj tajemný ostrovVytváření pracovních místSimCityStavět městaCivilizace nová planetaPostavit město budoucnostiVytvořit podvodní městoMansion nemožnéStavět v TropicoVšechny moje GodsŘíše 4Vytvořit ostrovní rájVytvoření měst: KolonizaceAztécký Bůh


Ostatní hry stavět města

Yumi. IoSmismi OnlineRobot Dog SimulatorCrowd CityOtvor IORolling CityCity BlockVybudovat vysokou věžLichý ve městě GreedOficiální hra o trůnechSimulátor autobusuNeuvěřitelné Hulk: Zachránit městoSimulátor mytí autŘiďte popelářský vůzRozvoz pizzy 2Divoký střelecInk Wars IOSmashy City

Stavět města hry

Začněte budovat město od začátku

Vytvořit všechny plánování města není snadný úkol, a to může kontrolovat s těmito fantastické her, které jsme získali pro vás. Pokud se vám líbí architektura, design ulice nebo budovy, vnést řád do věcí, atd. toto je vaše místo. Stavět města nebylo nikdy jednodušší s těmito velkými mini-her, které již mohou těšit.

Začíná dobrodružství a dostat se do budování on-line, města, města, vybudovat středověkých měst, tropické ostrovy, města pod mořem nebo možného budoucího města. Staňte se starostou z těchto míst a dát pořadí v každé z prostor, které máte k dispozici vytvořit prosperující město a přilákat cestovního ruchu. Následuje logické pořadí a co nejlepší infrastrukturu pro svou polohu, takže nemusíte nic chybět. Mezi základní služby, jako je elektřina, voda a plyn také závisí na vás za to, co je nutné umístit elektrické vedení nebo potrubí. Pokud můžete postavit všechny tyto věci na začátku svého města prosperovat a začít generovat příjmy svých občanů, to bude moci pokračovat v budování a rozšiřování populace.

Nejenže musíme hry stavět města, ale mají někdy i zničit pomocí demoliční koule, postavit dům nebo velmi vysoká věž, budovat podniky, jako jsou supermarkety nebo hotely, vytvořit si vlastní zábavní park s nejlepšími atrakcemi, které kdy byly vidět, atd. Svět konstrukce, které mají na dosah ruky na naší straně.

Pustit do práce a začít se bavit čas s hrami na vybudování města, která je k dispozici na našich webových stránkách. Budeme přinášet mnoho nových na zábavu nezastaví a můžete pokračovat dát své fantazii pracovat s těmito hrami. Návrhy a vyberte formulář, který budete muset dostat své město a udělat si jméno mezi velkými stávajících území. Nemůžeš si ujít velké dobrodružství budovy, které jsme pro Vás připravili v této kategorii!

Vybudujte své vlastní virtuální město budováním mohutných mrakodrapů, celých čtvrtí domů

Go to TOP