šroub

šroub hry


Bolt místě rozdílBolt puzzleŠroubujte na záchranu

ostatní šroub hry

Matice a šrouby

Simmilar hry

Disney hryDěti hryTarzan hryHenry Danger hryDisney Mickey mouse hryŠmoulové hryZvěř hryPsi hryKung Fu Panda hryCar hryZootopia hryPříběh hraček hryLví král hry
šroub hry

šroub hry

Bolt je filmová hvězda schopná působivé akčních scén a používat mnoho velmocí jako laserové vidění. Problém je v tom, že věří, že je to skutečné, a že od narození byly ošetřeny tímto způsobem vstoupit na papír, protože Bolt je pes.

Jeho majitelem je krásná dívka, která sotva vidět, ale jednoho dne ona zmizí a Bolt musí opustit najít filmové soubory. V tomto dobrodružství budete mít na realitu, která nemá velmoci a je jen obyčejný pes jako všichni ostatní.

Ale nic z toho se zastaví a nejdůležitější věc je, že tento pes má jeho srdce. Na cestě najdete přátele, kteří vám pomohou pochopit skutečný svět a spojí svůj úkol najít majitele. Můžeš pomoci tohoto statečného záchrannou misi vyhnout nepřátelům, nebo útočit je se svými pravomocemi jako šroub, musí zachránit svět od nového tyrana, který ohrožuje všechny psy po celém světě.

Disney hry

Friv hry

Nickelodeon hry
Nejhranější hry

Sims 4Hello NeighborFortnite on-lineSubway SurfersFive Nights at Freddy'sTrivialcraftBolt místě rozdílBolt puzzleNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny