zdarma šroub Hry

zdarma šroub Hry

Nejstatečnější pes Disney, Bolt přijede do nových dobrodružství provádějí se všemi svými přáteli. Zaregistrujte se k poslání našeho přítele a dostane pryč s darebáci, které ohrožují město. Nezapomeňte na záchranu Penny!

šroub HryZdarma Bolt: záchranná mise Hrát
Bolt: záchranná mise
Zdarma šroub na záchranu Hrát
100%
šroub na záchranu
Zdarma šroub Hrát
šroub
Zdarma Bolt: Puzzle Hrát
Bolt: Puzzle


+ šroub Hry
Zdarma Skládanky šroubů Hrát
Skládanky šroubů
Zdarma šrouby a matice Hrát
šrouby a matice

šroub

šroub Hry

Jak hrát šroub zdarma ke stažení

Bolt je filmová hvězda schopná působivé akčních scén a používat mnoho velmocí jako laserové vidění. Problém je v tom, že věří, že je to skutečné, a že od narození byly ošetřeny tímto způsobem vstoupit na papír, protože Bolt je pes.

Jeho majitelem je krásná dívka, která sotva vidět, ale jednoho dne ona zmizí a Bolt musí opustit najít filmové soubory. V tomto dobrodružství budete mít na realitu, která nemá velmoci a je jen obyčejný pes jako všichni ostatní.

Ale nic z toho se zastaví a nejdůležitější věc je, že tento pes má jeho srdce. Na cestě najdete přátele, kteří vám pomohou pochopit skutečný svět a spojí svůj úkol najít majitele. Můžeš pomoci tohoto statečného záchrannou misi vyhnout nepřátelům, nebo útočit je se svými pravomocemi jako šroub, musí zachránit svět od nového tyrana, který ohrožuje všechny psy po celém světě.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games