spuštění

Spuštění hry
ostatní Spuštění hry+ 50
nový
zdarma Bubble shooter hryBubble shooter hryBubble shooter hry
+ 170
nový
zdarma Mario bros hryMario bros hryMario bros hry
+ 80
nový
zdarma Pokémon hryPokémon hryPokémon hry
+ 20
nový
zdarma PAW Patrol hryPAW Patrol hryPAW Patrol hry
+ 120
nový
zdarma Simpsonovi hrySimpsonovi hrySimpsonovi hry
+ 20
nový
zdarma Pinball hryPinball hryPinball hry

Spuštění hry

Spuštění hry

Cílem a síla jsou všechno, pokud jde o házení objekt na svůj cíl, a to zejména pokud jste hráč sportu, ve kterém budete muset použít míč, míč nebo předmět. Například v baseballový nadhazovač byste měli být schopni si představit cíle a poslat míč řítit se k němu, jako kdyby to může poslat dostatečně rychle těsto nebude získat zpět.

V ostatních případech, jako je ve fotbalu cílem je překročit míč na druhý konec pole se vyhnout soupeři podél cesty, proto je pilířem týmu je rozehrávač, který musí učinit silný přihrál jednomu ze svých společníků neoznačený. Tyto průchody poběží přes desítky metrů na partnera, je nezbytné, aby jak cesta a síla, kterou uvádí na trh, je jen proto, aby tam, kde druhý hráč.

Zatímco v basketbalu to vše se změní, protože jejich cílem je projít míč přes obruč v koši. Tak často budete potřebovat větší přesnost než síla. Ve fotbale musíme hodit chyby nebo házet pokutu, protože to jsou dvě přímé záběry sportu.

Ale ne všichni z našich her zahájí ve vztahu ke sportu jak tam bude jiné, které budou zahájit lidi, bytosti, zvířata (tučňáci, krávy, atd) a další objekty jako šípy nebo barevnými míčky. To je případ z našich her spustit zombie do vesmíru, házení hadr panenky, hodit si hlavu, když jste měli dost, hoď Pokéballs s úspěchem Pokémon Go a mnoho dalších příkladů zde můžete vychutnat v Fandejuegos. Nečekejte a dát do práce svého cíle s těmito velkými mini-hry!