špády

špády hry
ostatní špády hry+ 90
nový
zdarma Boj hryBoj hryBoj hry
+ 80
nový
zdarma Minecraft hryMinecraft hryMinecraft hry
+ 10
nový
zdarma Ninjago lego hryNinjago lego hryNinjago lego hry
+ 80
nový
zdarma Pokémon hryPokémon hryPokémon hry
+ 140
nový
zdarma Disney hryDisney hryDisney hry
+ 80
nový
zdarma Ben 10 hryBen 10 hryBen 10 hry

špády hry

špády hry

Meče jsou jedním z prvních zbraní vytvořených lidstva pouze za účelem války byly také jedním z hlavních zbraní až do příchodu střelného prachu, což má za různých stylů, kdy je použít.

Stejně tak existuje mnoho různých typů mečů ve starověku téměř všechny kultury měl svůj vlastní druh z nichž některé byly velmi podobné a některé opravdu různé. To je důvod, proč i dnes existují lidé, kteří tráví svůj život zdokonalování jejich bojový styl s těmito zbraněmi, stává stejně smrtící jako střelná zbraň, jak na krátké vzdálenosti být vždy efektivnější boj nablízko. Cestovat do Římské říše a stát se skutečným legionář porazit barbary s ocelí a naučit je cennou lekci, na kterou nikdy nezapomenu na fantastické hry meče a sandály.

Můžete se také může stát samurajem a hrají sérii zápasů proti jiným rytířům, kteří se odvažují Vyzývám tě, ukázat jim, že jste mistr v tomto oboru. Nebo jinou alternativu, bude cestovat do futuristického světa Star Wars a čelit epické bitvy se světelnými meči. Existuje mnoho možností si můžete vybrat bojovat s meči a stát se odborníkem v manipulaci s těmito zbraněmi. Začněte cvičit své dovednosti šermíř těchto skvělých her, které jsme přinesli pro vás!