Jsem Luna bez křídelSójové Luna ikonyJsem Luna: MahjongSoy Luna: Tetris pro mobilní telefonyJsem Luna CrushováLuna a Matteo se chystají políbitJsem Luna a rozdílyJsem Luna 2 a hvězdy

Soy Luna hry

Tanec a skate s Soy Lunou

Karol Sevilla hraje ve hrách Soy Luna, taneční a bruslení se svými bruslemi zapůsobit Matteo, poslouchat jejich hudbu Pop a hrát zábavné hry, které nabízíme zdarma bez stahování. Účelem je nespotřebovává data z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Chtěli byste vyzdobit své brusle?. No teď můžete hrát své zábavné hry!. Pokud jste viděli sérii, nebo možná neví, ale zvědavý, co lepší způsob, než hrát games'm Moon.

V případě, že jste nevěděli, Luna je hvězdou Soy Moon hrál herečkou Karol Sevilla Argentině. Pěkná dívka, která sní o tom stát se slavným. Tančí štěpný Pop tanec s akrobacií na bruslích.

Pro Soy Luna fanoušek doporučuji juguéis Váš zábavné hry.

Moon se Matteo Valente Balsano smyku na různých tratích od smyku. Bruslař a tanečník Karol Sevilla potřebuje vaši pomoc, aby podpořila svou zábavné tančit na kolech. Díky Soy Luna může nárokovat milostný příběh viděný publikem Disney Channel.

Go to TOP