Hry s sonic tails zdarma

Hrajte bez stahování více než 274 Sonic tails hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Sonic tails hry online


Hry s sonic tails zdarma

Online hry s sonic tails

Tails hraje v těchto Sonic Games ústřední roli 🔥


Sonic Tails, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 274 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami sonicka manie, zvukovy, tails, zvukovy predstih, shadow the hedgehog, dobrodruzstvi .
Tails převezme vládu v Sonicových dobrodružstvích a přestane být vedlejší postavou, aby se stal hlavní v těchto dobrodružstvích Sonic Tails.

Kdo je Tails v Sonic?


Klasická hra SEGA, Sonic, nám zanechala mnoho postav, které má široká veřejnost velmi ráda. Jedním z nich je Tailsův nerozlučný přítel, i když jeho celé jméno je Miles Prower. Je to oranžová/žlutá liška, která má tu zvláštnost, že má dva ocasy místo jednoho, což jí dá přezdívku Tails.

Tails se poprvé objevil ve hře Sonic ve druhém pokračování ságy, Sonic the Hedgehog 2, i když tak učinil jako zcela vedlejší postava. Bylo to už v názvu Sonic the Hedgehog 3, když nám už představili Tailsovu nejzábavnější mechaniku, schopnost létat pomocí svých dvou ocasů jako vrtule helikoptéry. Stejně jako Luigi z her Mario Bros., i Tails začal vést svá vlastní sólová dobrodružství.

To jsou případy Tails and the Music Maker, hry pro SEGA Pico, nebo Tails Adventure, která vyšla pro Game Gear. Sonicovy postavy se staly stejně důležité jako samotný protagonista a spolu s ním jsou Shadow a Tails hráči nejoblíbenějšími postavami. Proto nyní přichází tato sekce našeho webu, ve které se chystáme sestavit ty nejlepší hry Sonic Tails na internetu.

Seznamte se se Sonicovým partnerem s Tails Minigames


Navzdory tomu, že Tails hrál i ve svých vlastních dobrodružstvích, pravdou je, že nejde o dynamiku, která by se udržela v průběhu času. Ve většině nových titulů Sonic, které vyjdou, je však stále hratelnou postavou. Stejně tak ho uvidíme i v dalších hrách, které jsou crossoverem mezi hrami Nintendo, jako je Super Smash Bros, jehož bude součástí jeho verzí pro Nintendo 3DS, Wii U a v titulu Super Smash Bros Ultimate pro Switch.

Tails je nám představován jako smutná liška, jejíž dva ocasy s ním špatně zacházely. Byl to Sonic, díky kterému mu malá liška více důvěřovala a viděla jeho plný potenciál, a tak ho povzbudil, aby se stal součástí jeho týmu. Tails zpracovává k Sonicovi velký obdiv a je to jedna z věcí, která ho vede k tomu, aby pomáhal ježkovi ve všech jeho dobrodružstvích.

Nyní na náš web přicházejí ty nejzábavnější minihry Tails a abychom je všechny posbírali, vytvořili jsme tuto kategorii pod názvem Sonic Tails. Užijte si klasické hry Tails a ty, které jsou zcela nepublikované z internetu. Úspěch Sonic and Tails nezůstal bez povšimnutí ve světě miniher a na našich webových stránkách máme k dispozici více než 30 her Sonic Tails.

Nejzábavnější dobrodružství ve hrách Sonic Tails


Aby vám nic o vašich oblíbených postavičkách SEGA neuniklo, připravili jsme kompilaci s více než 30 hrami Tails. V tomto výběru budete moci najít od klasických Sonic her až po ty dosud nevídané. Původní hry jsou díky online retro konzolovým simulátorům kromě toho, že nám zanechávají mnoho modů (neoficiální verze vytvořené fanoušky), ve kterých můžete provádět klasická dobrodružství Sonic, ale s Tails.

K nim musíme přidat hry na celý život s Tailsem jako hlavním hrdinou. Bavte se dávat barvu postavě SEGA s hrami s paměťovými kartami, hádankami a mnoha dalšími, které nejsou na našem webu zveřejněny. Připravte se na veškerou zábavu a začněte své dobrodružství s hrami Sonic Tails.Přehrajte si všechny sbírky Sonic tails hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie