Políbit SněhurkaOblečení pro SněhurkuVelké dobrodružství Snow WhiteSněhurka a Rapunzel: Nákupní denDisney princezna: Vánoční aktivitySněhurka na OscarachSněhurka: SnapchatPrincezny Disney: Setkání školyVaiana: Svatební pártyCake Contest s princeznamiZdobit Disney princezny jako Sailor MoonSněhurka těhotnáSněhurka těhotná: čas narozeníDisney Super princeznaDisney Princesses: Christmas Fashion ShowBarbie zimní svatbaFunny princezny: Fandejuegos puzzleDisney Princess RokPrincezny Disney: Den promociPrincezny Disney: Oblékají se v party oblečeníRapunzel a Sněhurka: Změna roleDisney Princezny: Zimní večírkyDisney Princezny: Elsa vs. SněhurkaSněhurka: Vytvořte krásné nevěstyBílé Vánoce16. Narozeniny SněhurkaBlancanieves koupání vaše dítěBílé a Popelka šatyDr. SněhurkaBílá: Polibek True LoveDisney princezny, hádankySněhová bíláBlanca Nieves: MinigameZdobit White Apple vanuBarvení všechny princezny Disneyšaty a tvoří princezny DisneyDisney šaty Tmavě BritánieOblékejte princezny roztleskávačky DisneyDisney princezna šaty mořská pannaDisney: Změna zlá královnaJarní princeznaDisney Princezny ošklivýDisney Princezny modelkyVS darebáci Disney PrinceznyDisney Princezny Miss UniverseZnovu vytvořit princezny DisneyVytváření Disney PrinceznyHudební Disney Princess PartyDisney darebáci se stanou princeznamiDisney Princezny: Svatební SuperhrdinovéDisney Princezny Go KidsDisney Princess: Vánoční obrázekOblékejte se, SněhurkaZuma: Sněhurka

Sněhurka hry

Dopřejte Sněhurka a trpaslíci

To Disney Princezna je jedním z méně šťastným, jako krásná a milá dívka prostě ponořila do věčného spánku zlým čarodějnice. Historie nám říká, jak zlá čarodějnice, která žije v věřil být nejkrásnější království, až jednoho dne se rozhodne požádat své kouzelné zrcadlo, a to je, když to vám řekne, že je dívka, hezčí než ona.

Tato mladá žena je Snow White neví, co přijde na zlou čarodějnicí a zabít plány k návratu, aby nejkrásnější království. K tomu najímá lovce, který nařídil vraždy a srdce mladých. Ale je tu něco, co jsem neměl čarodějnici a lovec zželelo Sněhurka, radí mu, aby schovat naše princezna narychlo prchá do lesa.

Prchající přes lesní zvířata podporovaných, přichází do domu ze sedmi trpaslíků. Tyto soucitný horníci se rozhodnou pomoci dívce doma a vítají, ale poté, co zjistil, že čarodějnice se rozhodne navštívit maskované jako stará žena, bohužel stále naživu. Na této návštěvě dává otrávené jablko, které uvrhly do věčného snu, že jen princ ji může probudit.

Sněhurka je první princezna světa Disney a teď jí budete muset pomoci, abyste utekli z Maleficent


Dívky hryNošení hryVaření hryTěhotná hryMiraculous ladybug hryFrozen hrySoy Luna hrySofia hryRapunzel hryMy little pony hryDr. hračky hrySvatební hryHřeben hrykategorie her
Go to TOP