Sněhurka

Sněhurka hry
ostatní Sněhurka hry

Jiné hry zdarma
+ 100
nový
Dívky hryDívky hry
+ 170
nový
Nošení hryNošení hry
+ 80
nový
Hádanky hryHádanky hry
+ 80
nový
Disney hryDisney hry
+ 20
nový
Vytvoření postavyVytvoření postavy
+ 120
nový
Disney Princezny hryDisney Princezny hry

Sněhurka hry

Sněhurka hry

To Disney Princezna je jedním z méně šťastným, jako krásná a milá dívka prostě ponořila do věčného spánku zlým čarodějnice. Historie nám říká, jak zlá čarodějnice, která žije v věřil být nejkrásnější království, až jednoho dne se rozhodne požádat své kouzelné zrcadlo, a to je, když to vám řekne, že je dívka, hezčí než ona.

Tato mladá žena je Snow White neví, co přijde na zlou čarodějnicí a zabít plány k návratu, aby nejkrásnější království. K tomu najímá lovce, který nařídil vraždy a srdce mladých. Ale je tu něco, co jsem neměl čarodějnici a lovec zželelo Sněhurka, radí mu, aby schovat naše princezna narychlo prchá do lesa.

Prchající přes lesní zvířata podporovaných, přichází do domu ze sedmi trpaslíků. Tyto soucitný horníci se rozhodnou pomoci dívce doma a vítají, ale poté, co zjistil, že čarodějnice se rozhodne navštívit maskované jako stará žena, bohužel stále naživu. Na této návštěvě dává otrávené jablko, které uvrhly do věčného snu, že jen princ ji může probudit.Zkuste hledat jiné hry