Políbit SněhurkaVelké dobrodružství Snow WhiteDisney princezna: Vánoční aktivitySněhurka na OscarachSněhurka: SnapchatPrincezny Disney: Setkání školyVaiana: Svatební pártyCake Contest s princeznamiSněhurka a Rapunzel: Nákupní denZdobit Disney princezny jako Sailor MoonDisney Super princeznaDisney Princesses: Christmas Fashion ShowFunny princezny: Fandejuegos puzzleDisney Princess RokPrincezny Disney: Den promociPrincezny Disney: Oblékají se v party oblečeníDisney Princezny: Zimní večírkyDisney Princezny: Elsa vs. SněhurkaSněhurka: Vytvořte krásné nevěstyBlancanieves koupání vaše dítěBílé Vánoce16. Narozeniny SněhurkaBílá: Polibek True LoveZdobit White Apple vanuBarvení všechny princezny Disneyšaty a tvoří princezny DisneyDisney šaty Tmavě BritánieOblékejte princezny roztleskávačky DisneyDisney princezna šaty mořská pannaDr. SněhurkaDisney: Změna zlá královnaBílé a Popelka šatyJarní princeznaDisney Princezny ošklivýDisney Princezny modelkyVS darebáci Disney PrinceznyDisney Princezny Miss UniverseZnovu vytvořit princezny DisneyVytváření Disney PrinceznyHudební Disney Princess PartyDisney darebáci se stanou princeznamiDisney Princezny: Svatební SuperhrdinovéDisney Princezny Go KidsDisney Princess: Vánoční obrázekOblékejte se, SněhurkaZuma: Sněhurka

Sněhurka hry

Dopřejte Sněhurka a trpaslíci

To Disney Princezna je jedním z méně šťastným, jako krásná a milá dívka prostě ponořila do věčného spánku zlým čarodějnice. Historie nám říká, jak zlá čarodějnice, která žije v věřil být nejkrásnější království, až jednoho dne se rozhodne požádat své kouzelné zrcadlo, a to je, když to vám řekne, že je dívka, hezčí než ona.

Tato mladá žena je Snow White neví, co přijde na zlou čarodějnicí a zabít plány k návratu, aby nejkrásnější království. K tomu najímá lovce, který nařídil vraždy a srdce mladých. Ale je tu něco, co jsem neměl čarodějnici a lovec zželelo Sněhurka, radí mu, aby schovat naše princezna narychlo prchá do lesa.

Prchající přes lesní zvířata podporovaných, přichází do domu ze sedmi trpaslíků. Tyto soucitný horníci se rozhodnou pomoci dívce doma a vítají, ale poté, co zjistil, že čarodějnice se rozhodne navštívit maskované jako stará žena, bohužel stále naživu. Na této návštěvě dává otrávené jablko, které uvrhly do věčného snu, že jen princ ji může probudit.

Sněhurka je první princezna světa Disney a teď jí budete muset pomoci, abyste utekli z Maleficent

Go to TOP