Šmoulové

Šmoulové hry


Cílem s ŠmoulovéVaření s pitufinaŠmoula těžbaŠmoulové válkyŠmoulinka šatyGTA styl Šmoulové

ostatní Šmoulové hry

Šmoulové 2: Skryté slovaZbarvení Šmoulové 2Make-up na pitufinaŠmoula Dětská CaresBarvení Šmoulové

Simmilar hry

Skryté objekty hryDisney hryDisney Mickey mouse hryZvonilka hryŠmoulové hryVymyslet si hryTarzan hryMadagaskar hryBambi hryMalba hryPříběh hraček hryšroub hryNemo hry
Šmoulové hry

Šmoulové hry

Šmoulové jsou lidé z drobných tvorů a všechny z nich jsou modré. Všichni žijí v houbách nebo houby v hlubokém lese, nepoužívejte vlastní jména a mnozí z nich jsou definovány jejich povolání, nebo stavu (The Šmoula údržbář, básník Šmoula, atd).

Jsou to skvělá zábava, a přestože hovoří naším jazykem, přidejte slovo Šmoula téměř všechno, takže můžete pitufear cokoliv, co přijde na mysl. I když všechno není legrační, protože žijí pod neustálou hrozbou čaroděje Gargamel a jeho kočka Azrael, zlý čaroděj chce je všechny zachytit a experimentovat s nimi.

Ale používat všechny jeho vynalézavost vždy se podaří uniknout Šmoulové, teď je řada na vás, aby jim pomohla uniknout ze spárů Gargamel. I když ne všichni uteče čarodějnice, protože můžeme jít bowling v bowlingu nebo strávit odpoledne na zbarvení Šmoulové.

A to vše, aniž by se zapomínalo Šmoulové zábava závod s vlastními vozy handmade Gargamel také usiluje o účast v ilegálních závodů.

Disney hry

Schopnost hry

Nošení hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleCílem s ŠmoulovéVaření s pitufinaNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny