Šmoulové hry

Žijte dobrodružství Smurfů zdarma na našich webových stránkách. Tyto malé postavy můžete pomoci
Šmoulové: Snowboard Penalty Shoot Out: Šmolci Šmoulové: Mistrovství ve fotbale Šmoulové: Střílejte s lukem Šmoulinka šaty Šmoulové války Cílem s Šmoulové GTA styl Šmoulové Vaření s pitufina Šmoula těžba
Děti hryPeppa pigNickelodeonCartoon networkTrollovéHotel transylvania hryMadagaskarFilmyKung Fu Panda

Ostatní hry Šmoulové

Barvení Šmoulové Zbarvení Šmoulové 2 Šmoulové 2: Skryté slova Make-up na pitufina Šmoula Dětská Cares Šmoulové chytí jídlo

Šmoulové

Utíkejte od Gargamelu s Šmoulové

Šmoulové jsou lidé z drobných tvorů a všechny z nich jsou modré. Všichni žijí v houbách nebo houby v hlubokém lese, nepoužívejte vlastní jména a mnozí z nich jsou definovány jejich povolání, nebo stavu (The Šmoula údržbář, básník Šmoula, atd).

Jsou to skvělá zábava, a přestože hovoří naším jazykem, přidejte slovo Šmoula téměř všechno, takže můžete pitufear cokoliv, co přijde na mysl. I když všechno není legrační, protože žijí pod neustálou hrozbou čaroděje Gargamel a jeho kočka Azrael, zlý čaroděj chce je všechny zachytit a experimentovat s nimi.

Ale používat všechny jeho vynalézavost vždy se podaří uniknout Šmoulové, teď je řada na vás, aby jim pomohla uniknout ze spárů Gargamel. I když ne všichni uteče čarodějnice, protože můžeme jít bowling v bowlingu nebo strávit odpoledne na zbarvení Šmoulové.

A to vše, aniž by se zapomínalo Šmoulové zábava závod s vlastními vozy handmade Gargamel také usiluje o účast v ilegálních závodů.
Go to TOP