skákání

Skákání hry
ostatní Skákání hry+ 60
nový
zdarma Friv hryFriv hryFriv hry
+ 170
nový
zdarma Mario bros hryMario bros hryMario bros hry
+ 60
nový
zdarma Freddy hryFreddy hryFreddy hry
+ 80
nový
zdarma Minecraft hryMinecraft hryMinecraft hry
+ 80
nový
zdarma Pokémon hryPokémon hryPokémon hry
+ 60
nový
zdarma Gta: san andreas hryGta: san andreas hryGta: san andreas hry

Skákání hry

Skákání hry

V mnoha sportů a her pro děti jedním z nejvíce opakujících se činností, je skočit. To je důvod, proč jsme v mnoha her, zjistíme, že Pointa je, aby se dobře skákat, a to buď pomocí vlastního těla nebo nějaký druh vozidla. V olympijských hrách je mnoho sportovních skákat tak vysoko, skok o tyči, a skoku do dálky. Budou muset běžet poměrně krátkou vzdálenost a pak skočit, aby bylo dosaženo cíle, nebo dosáhnout větší vzdálenost. Na našich webových stránkách najdete hry tohoto typu, kde budete muset jít hledat své nejlepší skok uložit zbytek soupeřů.

Další formou her zahrnujících skákání jsou ty, které vychází z klasické hry z dětství. To je případ švihadlo, také známý jako švihadlo, skočit nebo přeskočit elastické gumy. Jsou velmi jednoduchá hra, ale velmi zábavné čas, ve kterém budete muset skočit lano před dopadem vás na nohou, ale jste ztratili.

Ale existuje mnoho typů her, které zahrnují podtrhávání a to je důvod, proč jsme udělali tuto kategorii, kde hry setkat se velmi liší, ale s touto společný rys. Máme hry pro skok a střílet, skočit z letadla, skákání z budov, skákání vlaky a překonat všechny překážky, nebo tak šílené hry, které se skládají ze skoku do prázdna, aniž by věděl, že jste získali dolů. Pokud jste kluk / velmi nervózní, budete muset vyzkoušet tento velké množství her, máme pro vás!