Apple ShooterMistr ArcherKlikatých line ArrowLukostřelba StrikeGibbets MasterStřílet šipky na jablkoArcher 2 onlineSuper bowmastersLučištníci: Velitel větruRaid landBílý lukostřelecUkážte na legrační charakterLukostřelecký výcvikSherwood: Arrow LauncherLesní válkyCircus Dart GameElitní lukostřelbaSuper rychlý BowmastersObrana hradu: 2DMinecraft pověsilStickman Archer 4Archer vs lukostřelceUložit příšeryZachraňte rybyMonstrum řemesloHázení kopíCall of Zombies 3BowRoyale.ioSentry GuardianŠmoulové: Střílejte s lukemNamontujte dřevěné kostkyMluvící Ben: Pet TimeParkování vrtulníkuProti stresová hraObhajujte městoNekonečné bitevní pole: PUBGSkákající srdceProti stresová hra 2Záchranný důstojníkZachraňte velrybuLukostřelba: PrehistorieŠipka pro lučištní princeznaAngry Birds: špatná prase obranaChráňte hradMonigotes natáčení s lukyCross lukyKonec PrinceUložte Pokémon ze šibenicePLAY cílZáběry z pohyblivých obloukůSuper Mario zachrání SonicLukostřelba na plážiSpongeBob: Shoot s lukemGreen Action LabStřílet šípy srdcíStřílet zombie s lukemSanta Claus v nesnázíchHunt draciLukostřelbaLegos Santa Claus FactoryStickman bitvy Multiplayer OnlinePower Rangers Samurai BowTeelonians Clan WarAmorFortress GuardianCliff DiverThe Hunger Games ve tměHlídka Knight 2Ben 10: Luky a šípy

šípy hry

Zlepšete svůj cíl lukem a šipkami

Pokud jste někdy vidět Robin Hood a snil o bytí lučištník s mimořádným střelby, si nyní můžete začít cvičit s vlastní luk a šípy. Střílet cíle navléci úklonu, aby vaše šíp dosáhne cíle, ne-li dost napjatá to bude klesat krátký a selžou výstřel.

Máme-li překážku ve středu, nejlepší možností je hodit šipku do vzduchu klesne pod svou vlastní vahou vlivem gravitace, ačkoli to je mnohem obtížnější dosáhnout cíle, a budete muset čerpat luk v závislosti na vzdálenosti objektivní. Nyní máte potřebné školení k boji, připojit armádu středověku a připravit se na obléhání hradů položili bitvy s tisíci vojáků.

Pak se zombie apokalypsa s lukem, nezapomeňte Pokud vynecháte je na hlavě nezemře, takže všechny své snímky k tělu neublíží jim dost. Tyto nemrtvé bytosti se zaměří vás tak těžké, jak vidět nebo slyšet, ale mají tu výhodu, že luk je klidné a můžete je přiblížit velmi tiše a střílet dobře zaměřenou šipku na správném místě.

Pomocí těchto luky se bránit házení šipek na nepřátele nebo otestovat své cíle s tímto prehistorické zbraně, která zachránila mnoho životů v minulosti. Hry, které najdete v této sekci jsou zcela zdarma, a nyní buď samostatně, nebo ve společnosti rodiny či přátel, protože některé z nich mají multiplayer pro 2 hráče. Splnit svůj cíl a jde do učebnic dějepisu jako jeden z nejlepších brankářů!

Ukažte své skvělé dovednosti s šipkami, které hodí šipky směrem k cílům

Go to TOP