Delicious Emily: Cook & GoPenguin CafeServírka AudreyNoelia' s RestaurantEmelyho restauraceAmerický Burguer TruckViděli jste servírkuNezdravé expresní jídloRestaurace: Doner KebabBurger ChefCooking Fast 3: Ribs and PacakesVaření rychle: HalloweenPotomci: Vítejte PartyBBQ restauraceRestaurace SimsRestaurant.ioPrincezny: Šaty na festival OktoberfestSnídaněPracuji v Papa LouieBarbie servírkaSdílet s láskouTajemné magické lektvaryLetuškaPanika v kiněčerpací stanicePodávejte jídlo v jídelně vězeníVytvořit noční klubHotel u mořeHotelová recepčníDiskotéka v IbizaHotel SpaPéči o dítěKavárnyMezinárodní šéfkuchařRychlé občerstvení ve školeDívka v CocktailNezapomenutelný plážový denVirtuální restauraceBurger restaurace 4Nejhorší barmanZámecký hotelJennifer TEXA saloonHostesky letadlaOděvy prodejeRestaurace SpongeBobŠaty tento kuchařObří sendvičeBarbie: RestauraceLetuška letadloFuel FrenzyŠtěně CenterCruise VacationServírkaPapa's Hot DoggeriaFrenzy casinoDonald Duck a jeho restauraceVaření s GoofyUbytování v hotelu se snídaníV restauraci ElsaMickeys blázen salonekFitness centrumPlavky prodejnaSasha's Health SpaHotelyPet Shop Ver. 2Oděvy: Prom ShopPráce v panice SPA

Servírky hry

Podáváme stoly jako dobrá servírka

Hraní her servírky a číšníci poskytovat potravu pro zákazníky z restaurací a hotelů jejich nabízení hry sloužit zákazníkům tabulky. Základním pilířem všech restaurací jsou bezpochyby servírky, ale také jedním z nejdůležitějších úkolů. Tato činnost spočívá v jednání s klientem, protože první kontakt ze strany ně a tak dlouho, jak jste v restauraci jejich práce je ceněn večeři.

Pokud se chystáte být servírka musíte být rychlí a mít dobrou paměť v daném okamžiku několika různých klientů může požádat velíte, a pokud nejste schopni zapamatovat si můžete pokazit. Rychlý be neznamená, že budete dělat věci špatně, budete přijímat objednávky co nejrychleji ke stolu, aniž by hrozilo, nebo byste mohli klopýtnout.

Jste servírka restaurace a vaše poslání je sloužit klientům co nejlépe a co nejrychleji

Go to TOP