saw

Saw hry


NEW
SpongeBob vs Saw
100%
Saw Paměť
33%


ostatní Saw hry
Adventure Time vs Saw
75%
Adventure Time vs Saw
Marge Saw
100%
Marge Saw
The Sims 4: Jigsaw
72%


Jiné hry zdarmaMáša a medvěd: pexeso
86%
GTA San Andreas
41%
GTA San Andreas
GTA San Andreas gangsteři
76%
Grand Theft Auto San Andreas
76%

+ 60
nový
zdarma Freddy hryFreddy hryFreddy hry
+ 10
nový
zdarma The Sims hryThe Sims hryThe Sims hry
+ 30
nový
zdarma Youtube hryYoutube hryYoutube hry
+ 50
nový
zdarma Teror hryTeror hryTeror hry
+ 10
nový
zdarma Bendy a inkoust stroj hryBendy a inkoust strojBendy a inkoust stroj
+ 40
nový
zdarma Saw hrySaw hrySaw hry

Saw hry

Saw hry

Hrát hry Saw Game v různých volné verze. Jigsaw je morbidní postava, která má utrpení lidí i mimo ni, aby si tu bolest ona prahne unese lidi k mučení. I když to není on, kdo mučí, rád vidět jako lidstvo zatáčkách a přinutit, aby se omezily porušit bolest a dokonce být schopný napadnout ty, kteří chtějí nejvíce.

Tato narušená je schopen unést mnoho lidí ve stejnou dobu a ve stejném zařízení opuštěné zámku, musí splnit několik úkolů, pokud opravdu chcete, aby se odtamtud dostat živý. I když všechno se změní od jednoho okamžiku k druhému, protože to maniak vyvinula řadu her, ve kterých účastníci, aby mohly přežít a zachránit co nejvíce chtějí být sebepoškozování nebo vzájemně napadnout.

Nyní si můžete být ten dobrý nebo špatný člověk, se stal jedním z těchto přeživších a pomoci zbytek překonat zkoušky se dostat ven živý z tohoto pekla. Nebo vžít do kůže skládačky a aby byly proti sobě jen tak pro zábavu.

Mnohé osobnosti budou protagonisty Saw her, které byly vytvořeny a byli jsme přinášet tak baví. Jueos Simpson pila, pila hry Obama pila hry Santa Claus, Lady Gaga, Justin Bieber a mnohé další postavy, oba skutečný a animace. Zeptejte se jich, aby se vyhnuli zlu skládačky a vrátit se domů živý uhýbat každý z testů, které tento maniak bude na cestě.

Začínáme zachránit životy rukojmích, nebo se snaží zemřít, podle strany, kde máte být v každé hře!
Zkuste hledat jiné hryKomentáře Games