Saw PaměťDoraemon vs SawRubius vs SawViděl Fernanfloo hry: PuzzleYoutubers viděl hru: PuzzleElrubius saw game: PuzzlesTrollface Quest: Horror 1Yo-Kai Watch JigsawFuturama Saw GameUniknout: Pila vs. ObamaPepe Saw GameCody halloween záchranaCourage Saw GameLindsay Lohan Saw GamePoslední hra PigsawCoraline a tajné dveřeBart Simpson vs Saw 2Uniknout: Obama a Haunted HousePhineas vs PigsawSpongeBob vs SawSaw vs Charlie SheenObama míč zBart Simpson SawSanta Claus SawPhineas a Ferb viděl Lovecký monstraJustin Bieber vs SawUniknout: Obama na neznámém místěUniknout: PsaiYoutubers Saw Game 2: Pomsta panenky Pigsaw!Saw IVUniknout: Tommy KanalizaceChavo a šunku dortŠupa Váš šéf: 13 způsob, jak zasáhnout svého šéfaFive nights at freddys: Golden FreddyObama uniknout z GuantánamaSpongebob loď útěkyZachrání svět pohárMiley Cyrus záchranu

Saw hry

Tváří v tvář strašidelné hře Saw

Hrát hry Saw Game v různých volné verze. Jigsaw je morbidní postava, která má utrpení lidí i mimo ni, aby si tu bolest ona prahne unese lidi k mučení. I když to není on, kdo mučí, rád vidět jako lidstvo zatáčkách a přinutit, aby se omezily porušit bolest a dokonce být schopný napadnout ty, kteří chtějí nejvíce.

Tato narušená je schopen unést mnoho lidí ve stejnou dobu a ve stejném zařízení opuštěné zámku, musí splnit několik úkolů, pokud opravdu chcete, aby se odtamtud dostat živý. I když všechno se změní od jednoho okamžiku k druhému, protože to maniak vyvinula řadu her, ve kterých účastníci, aby mohly přežít a zachránit co nejvíce chtějí být sebepoškozování nebo vzájemně napadnout.

Nyní si můžete být ten dobrý nebo špatný člověk, se stal jedním z těchto přeživších a pomoci zbytek překonat zkoušky se dostat ven živý z tohoto pekla. Nebo vžít do kůže skládačky a aby byly proti sobě jen tak pro zábavu.

Mnohé osobnosti budou protagonisty Saw her, které byly vytvořeny a byli jsme přinášet tak baví. Jueos Simpson pila, pila hry Obama pila hry Santa Claus, Lady Gaga, Justin Bieber a mnohé další postavy, oba skutečný a animace. Zeptejte se jich, aby se vyhnuli zlu skládačky a vrátit se domů živý uhýbat každý z testů, které tento maniak bude na cestě.

Začínáme zachránit životy rukojmích, nebo se snaží zemřít, podle strany, kde máte být v každé hře!

Pomozte obětem najít cestu ven, než se zlověstná Pigsaw panenka dělá jeho vlastní

Go to TOP