Sara je vaření

Sara je vaření hry
ostatní Sara je vaření hry+ 90
nový
zdarma Dívky hryDívky hryDívky hry
+ 80
nový
zdarma Vaření hryVaření hryVaření hry
+ 10
nový
zdarma Subway Surfers hrySubway Surfers hrySubway Surfers hry
+ 20
nový
zdarma Soy Luna hrySoy Luna hrySoy Luna hry
+ 140
nový
zdarma Disney hryDisney hryDisney hry
+ 100
nový
zdarma Spongebob hrySpongebob hrySpongebob hry

Sara je vaření hry

Sara je vaření hry

Sara je velmi pěkné virtuální kuchař nám ​​snaží naučit trochu jako kulinářského života. Ráda učit a uvařit chutné recepty. Můžeme také vařit z počítače ve hře kulinářské simulace. Sára se učí recepty krok za krokem pod jejich dohledem, takže byste se ujistit, že děláte věci správně a nedopustil poruchu. Sara je recept je velice široká, takže existuje velké množství her vaření se Sárou.

Budeme pokračovat krok za krokem všechny recepty Sara, že právě vás dělá recept jídel k obědu, lahodné dezerty a dokonce i koktejly. Vždy jsme vás tím nejlepším způsobem můžete udělat a připravit recepty. S tím vším budeme vědět, jak naše kuchyně a kdo ví, možná se vám líbí a stanete se skutečným kuchař.

S hra Vaření se Sárou se můžete naučit všechny druhy receptů pro každou příležitost, jako jsou Vánoce, Den díkůvzdání, atd Můžete se naučit jednoduché recepty, jako je pizza, hamburger, mléčných koktejlů nebo zmrzliny. Ostatní složitější s více zpracování, jako je rýže s kuřecím masem, lasagne, paella, atd. Ale také další speciality jsou sušenky pro všechny druhy akcí: sušenek, cukroví, vánoční cukroví, sušenky Halloween, Valentine koláčky, sušenky velikonoční, atd

Všechny pobočky kuchyni si mohou prohlédnout se Sárou, učit se jejich jednoduché recepty a stát se velkým kuchař jako ona. Možná zítra je, že mají své vlastní hry a může naučit dívky svůj věk, aby se chutné recepty. Bavte se a zároveň se naučíte při vaření se Sárou!