zdarma Samurajové Hry

zdarma Samurajové Hry

Stát se skutečným samuraj s těmito neuvěřitelné hry, kde budete muset porazit své nepřátele v epických bitvách. Užijte si Samurai Jack a mnoho dalších her, které řídí skutečné samuraje v jejich boji.

Samurajové HryZdarma Yan Loong legend Hrát
Yan Loong legend
Zdarma Kill Bill 2 Hrát
Kill Bill 2
Zdarma čepel vztek Hrát
čepel vztek
Zdarma Japonský samuraj Hrát
Japonský samuraj
Zdarma Super válečník Zhao Yun Hrát
Super válečník Zhao Yun
Zdarma Zakázané zbraně Hrát
Zakázané zbraně
Zdarma Samuraj boje Hrát
Samuraj boje
Zdarma Samuraj jack Hrát
Samuraj jack
Zdarma Samuraj Hrát
Samuraj
Zdarma Hrdinové bojovníci Hrát
Hrdinové bojovníci


Samurajové

Samurajové Hry

Jak hrát Samurajové zdarma ke stažení

Zběhlý v umění katana samuraj rytíři sloužit gentleman skrz jeho život a na smrt, i když jeho pán objednávky nich zemře bude život být odstraněny, aby dosáhl svého vůli. Tito pánové mají povinnost pomáhat slabé bandity a bojovat s démony starověku.

Říká se, že samuraj byl schopný dokončit sto válečníků sólo, ve starém Japonsku bojuje mezi různými pány byli kontinuální a také podílela na jejich armád tyto výjimečné vojáků, kteří vedli vojáky a vštípit hodnotu jejich spojenců.

Takový byl jeho dominance nad mečem, byli schopni snížit s tím nic ani masivních skal. Žije jako jejich filozofii a bojovat za svého pána v nesčetných bitvách proti svým nepřátelům, co porazil mistry ostatních pánů. Jako velitel vojsk Pána svého budete zapojených do masivních bitev, ve kterém byste měli povzbuzovat své vojáky k pohybu vpřed a ne vzdát, i když překročí nepřítele číslo.

Nyní se můžete cítit jako opravdový samuraj, které provádějí různé mise a bitvy, které se vyskytují v těchto hrách. Jedním z nejznámějších je Samurai Jack je minihru z animovaného seriálu stejného verze názvu. To a mnoho dalších může oživit hořkou odpoledne, takže nečekejte déle na ně těší!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games