Rol hry

Fantastické hry na hraní rolí, kde vaše akce mají následky. RPG hry
Dreamgate Backyard Heroes Profil Valkyrie Kouzelník velikosti Statečné srdce Strach neomezený arena Undertale Vytvořit nový svět Overwatch Dark Souls Immortal
LiteraturaStůlThe SimsYandere SimulatorDobrodružstvíThe Legend of ZeldaWorld of warcraft hryStrategie hry
Neskutečný Feel Girl Kanpani

Ostatní hry rol

Trollface Quest: Internet a TV Memes 2 Trolls Racing Paměť Trollů Paw Crush Trollové Kung Fu hlídka Cubs Paw Patrol: Tracker' s Jungle Rescue 2 Rolling City Jeden den na farmě Rychlé horolezecké auto lezení Šťastný mazlíček Hlídková štěňátka na záchranu Paw Patrol: Sea Patrol Yandere vizuální novela Simulator Žolík 6 Dobrodružství Alexa a Co Troll: Bottle Kick Horolezectví Trollface Quest: Memes a TV Paw Patrol: Pop and Spell Kadeřnické sezení pro Carol Jsem Moon Roller Pop Trolls: Nenechte si ujít rytmus! TrollFace Quest: Horror 2 Trollface dobrodružství Mozek ven Těhotná Popelka: Zkontrolujte dítě Klaun cirkusu: Rolling Ball Remíza Horolezec PAW Patrol puzzle html5 Nickelodeon Jr: Lemonade Stand Smash Roller Kuře v lásce Roll the Ball Rolly auta Trollface: Paměť

Rol

Dejte se do skvělé role dobrodružství

RPG nebo RPG hry jsou velmi návykové, protože musíte ponořit do vášnivé aféry níž jsou všechny vaše akce mají důsledky a konečný výsledek lišit v závislosti na chování nebo zacházení, které dáváte druhou postavu ve hře. Všechny hry jsou online a některé z nich jsou multiplayer!.

Téměř všechny hry na hrdiny se hraje myší a vaším úkolem je eliminovat špatné a pokusit se udržet nepřátelské útoky pomocí vaši inteligenci v strategickým způsobem. Každá postava má jedinečné schopnosti, které jen on může používat. Můžete také vybavit brnění a ničivé zbraně. Zároveň jste o úroveň budete odemykat nové dovednosti a nové oblečení, které vám pomohou sledovat.

Nezapomeňte, že všechno, co děláte bude mít vliv na váš pokrok a pomohou změnit konec hry!. Pokud to, co se vám líbí, je otestovat svou bojovou strategii, nebo si rádi hrají v otevřeném světě, kde jste se rozhodli rozhodnutí herních postav, je na správném místě, protože nabízíme stovky roleplaying a strategie, kde budete trávit nejlepší čas zábavy a her, aniž by si museli stahovat nebo koupit hru.

Nezapomeňte, že nejlepší RPG nebo hry na hrdiny jsou tady!
Go to TOP