Roboty hry

Roboty jsou stroje budoucnosti, které můžeme využít pro různé aktivity
Ultra Mech FightsJdi roboty 2Cyber Champions ArenaThe Trash Bin That CouldRobot Police: Iron PantherCihla, runy a robotLegrační robotická bitvaHrdina běžceWarrior Spider RobotHumanitární robot
Vytvoření postavy hryIron man hryVybudovat hryPower rangers hryVálka hryReal Steel World Robot Boxing hryHvězdné války hryLodě hryVytvořit hryTransformátory hry
Robot v bitvěCyberpunk: Mad AndreasDoom, dr. ScifiHvězdná střílečkaThundermans proti robotůmRobotexTransformers Titans NávratTransformers: Fandejuegos hádankyRobot Dog SimulatorÚtěk: Neznámé strašidelné jeskyně Evil 3Ben 10: Zachránit světVelký hrdina 6: FotbalDobrodružný čas: Finn VS RobotsGuardians VS ZombiesRobot bitva SamuraiMalovat Transformers on-lineMetro Ocelová pěst: Paint on-lineRobotnik's Mean Bean MachineBattle for Galaxy hackReal Steel paměťBen 10: Věčný virusParní tábor: Ben 10Mechův zásahPřežití dronůFreefall Tournament: Battle RoyaleRuby's Adventures: 2D3D automobilový závodKapitán Zorro: Last HopeRobocop 2Bitva Futurebots
Ostatní hry roboty

Robot válkaAndroidi vrahyBoj robotaÚtěk z garáže s testovacím robotemBattle robotyDůlní robotPartyzániRecyklace

Roboty hry

Vytvořte roboty a bojujte s nimi

Roboti byly vytvořeny lidstvo pomáhat při různých úkolů, v ne příliš vzdálené budoucnosti budeme používat tyto bytosti z kovu pro mnoho našich každodenních úkolů. Ale buďte opatrní, protože umělá inteligence může zapomenout na tři zákony robotiky Asimov k dosažení svých cílů.

Kdyby lidé obtěžovat, když se setkáme tento cíl bude eliminovat nebo alespoň pokusit být připraven bojovat roboty pro přežití lidstva. Připojte se lidského odporu, skrývá v podzemních tunelech, které byly jejich města před koncovým strojů.

Ale na rozdíl od nich lidé mohou jednat logicky působí proti nějaké nepřátelské útoky v unikátním způsobem. Navíc díky této vlastnosti jsme schopni způsobit neočekávané škody, protože jestli se nám podaří zlomit mozku, která kontroluje všechny stroje mají šanci. Můžete také použít zachytil robotické jednotky k boji a porazit své vrstevníky s jejich vlastními zbraněmi.

Existuje mnoho dobrodružství, které lze provádět s těmito roboty, které byly vytvořeny s určitým účelem. Boj proti robotům, které budou proti sobě v boji s veřejností a sázení přes; Roboti se zbraněmi čelí konkrétní nepřítele k dosažení vítězství; Dobrodružství s robotů Transformers zachránit lidstvo před nebezpečím, která číhají; Roboty vs zombie bojů, ve kterých lidé využívají tuto technologii, aby se zbavili zombie apokalypsy.

Stručně řečeno, svět robotů, které byly shromážděny v této části, takže si nenechte si ujít některý z našich miniher toto téma. Nyní si můžete vychutnat všechny technologie, které tyto roboty on-line a bez jakýchkoli nákladů, protože všechny naše hry jsou zdarma. Užijte si svůj počítač z celého světa, která byla vytvořena kolem čísla robotů a začněte si užívat všechny své dobrodružství.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryNošení hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP