Jdi roboty 2The Trash Bin That CouldCyber Champions ArenaRobot Police: Iron PantherCihla, runy a robotLegrační robotická bitvaHrdina běžceWarrior Spider RobotHumanitární robotRobot v bitvěThundermans proti robotůmTransformers: Fandejuegos hádankyTransformers Titans NávratRobot Dog SimulatorBen 10: Zachránit světGuardians VS ZombiesVelký hrdina 6: FotbalRobot bitva SamuraiMalovat Transformers on-lineMetro Ocelová pěst: Paint on-lineBattle for Galaxy hackReal Steel paměťPřežití dronůFreefall Tournament: Battle RoyaleRuby's Adventures: 2D3D automobilový závodBitva FuturebotsRobot válkaAndroidi vrahyBoj robotaÚtěk z garáže s testovacím robotemBattle robotyKapitán Zorro: Last HopeDůlní robotRobocop 2Humanoid: PolicePartyzániRecyklaceRodriguez: RevengeAstronRobot slimákRobocopLetadla vs. RobotyRoboty na platformáchLovecké robotyMini Robot WarsTransformátoru 3: PuzzleMotocyklů transformátory 2Záření: Válka začíná!Ničitel loďTransformers PoptávkaDestroyer robotPolice vrahMechanický povelRobot RiftBaymax vytvořit velký hrdina 6Transformers 2: Blast AttackFuturama: VýstřelyOzbrojené králíciRobot šachyRainbow monkey rundownEm BlartFrankie příběh 2Kombinovat! Dino Robot MammothTransformers puzzleChránit základnuTransformátory jízda na koleTransformátory přežitíVytvořit Star Wars Ver. 2Roboxer 2Transformátory tvorby robotůTransformátor 3Big Hero 6: Baymax v optikKód Lyoko: Yumi IshiyamaElite Forces ConquestBattle royaleCizinec přežitíGalaxy FighterBojové robotyVálečné droidy


Ostatní hry roboty

Star Wars: MovieAlpha Force ArcadeVytvořte novou BenderBig Hero 6 fly dobrodružstvíOcelové bítováníTyrannosaurus vytvářet sítě robotAlien Attack team 2Astro Boy běhMegaman ZeroSonic útokDragon Ball a Clinton oblakStar Wars, Klonové války dobrodružstvíIron Man bitva v pekleHolky výborný a robot pesPronikáníReal SteelMario robotMickey Mouse vytvoří robota v laboratoři


Roboty hry

Vytvořte roboty a bojujte s nimi

Roboti byly vytvořeny lidstvo pomáhat při různých úkolů, v ne příliš vzdálené budoucnosti budeme používat tyto bytosti z kovu pro mnoho našich každodenních úkolů. Ale buďte opatrní, protože umělá inteligence může zapomenout na tři zákony robotiky Asimov k dosažení svých cílů.

Kdyby lidé obtěžovat, když se setkáme tento cíl bude eliminovat nebo alespoň pokusit být připraven bojovat roboty pro přežití lidstva. Připojte se lidského odporu, skrývá v podzemních tunelech, které byly jejich města před koncovým strojů.

Ale na rozdíl od nich lidé mohou jednat logicky působí proti nějaké nepřátelské útoky v unikátním způsobem. Navíc díky této vlastnosti jsme schopni způsobit neočekávané škody, protože jestli se nám podaří zlomit mozku, která kontroluje všechny stroje mají šanci. Můžete také použít zachytil robotické jednotky k boji a porazit své vrstevníky s jejich vlastními zbraněmi.

Existuje mnoho dobrodružství, které lze provádět s těmito roboty, které byly vytvořeny s určitým účelem. Boj proti robotům, které budou proti sobě v boji s veřejností a sázení přes; Roboti se zbraněmi čelí konkrétní nepřítele k dosažení vítězství; Dobrodružství s robotů Transformers zachránit lidstvo před nebezpečím, která číhají; Roboty vs zombie bojů, ve kterých lidé využívají tuto technologii, aby se zbavili zombie apokalypsy.

Stručně řečeno, svět robotů, které byly shromážděny v této části, takže si nenechte si ujít některý z našich miniher toto téma. Nyní si můžete vychutnat všechny technologie, které tyto roboty on-line a bez jakýchkoli nákladů, protože všechny naše hry jsou zdarma. Užijte si svůj počítač z celého světa, která byla vytvořena kolem čísla robotů a začněte si užívat všechny své dobrodružství.

Roboty jsou stroje budoucnosti, které můžeme využít pro různé aktivity

Go to TOP