Rambo na záchranuRambo ve VietnamuRambo motocykluRamboUber komandoModerní gladiátoři, které přežily,Rambo Pane předsedo

Ostatní hry Rambo

Rambo ve VietnamuVaření bramborových lupínkůZdarma KarambolVaření lahodných kořeněných bramborRambo na záchranuZmrzlinové bramboryModerní gladiátoři, které přežily,Uber komandoBojování činidloBod a střílet monstraRamboRambo Pane předsedo


Rambo hry

Vstupte do války s Rambou

Popularita charakteru přijala s cílem vytvořit až čtyři filmy, a jako Rambo 5, se připraví videohry a televizní seriál. Jedna z největších legend vietnamské války John Rambo je, statečný voják schopen přežít v nejextrémnějších planety a s neuvěřitelnou vynalézavostí, která umožňuje otočit něco do zbraň prostředí. Je to určitě jeden z nejvíce smrtelných vojáky na světě, s preferencí pro velké zbraně, jako jsou kulomety a pancéřové pěsti mg. Rambo je odborník v technikách přežití a partyzánské války.

Nezáleží na tom, zda plnou nádrž nebo jakémukoli jinému ohrožení celá armáda čelí, odstraňte je jedna ku jedné beze stopy. Dokonce i když zjistí, že budou střílet doprava a doleva proti každému, kdo je nalezena, ale vždy ochranu civilistů, kteří jsou v této oblasti.

Protože tento příkaz je věrná svým vlastním zásadám, které tvoří nejprve respektovat život a napadá pouze ti, kteří si to zaslouží nebo hrozí ji. Rambo pomáhá překonávat těžkými zkouškami, které vás čekají v džungli, protože přežití není vůbec snadné v tomto místě plném nepřátel a některé z nejnebezpečnějších zvířat na naší planetě.

Rambo spravuje tyto online dobrodružství, ve kterém se musí pokračovat v boji proti soupeřící armády s velkou zručností se střelnými zbraněmi a ostatních bojových zbraní. Hrát zdarma naše hry a objevovat nové dobrodružství, jako je boj se bude konat Ramba vs zombie. Pokud někdo může přežít zombie apokalypsa, která je náš hrdina. Bojovat a vedle tohoto veterán vietnamské války a naučit všechny techniky boje tento odborník!



Vojáci hry

Být vynikajícím vojákem ve své četě

Desert Rifle Ver. 2Olovo válkaAmbush v pouštiNenávidí válkyžoldákVoják v bitvě

Strategie hry

Naplánujte nejlepší strategii porazit

Bitevní zařízení 3Epic War 2Pozor, kde budete krok!!Zmrazené IslandsStředověká rozhodnutíChránit základnuDefenzivní linieBránit svůj hradStředověké říšeSchool-válkyBrání královský hradTower Defense: Zombie

Simmilar hry

Tanky hryArkáda hryVálka hryAkce hryFilmy hryZbraně hryChlapci hryDoom hry