Rambo

Rambo hry
ostatní Rambo hry

Jiné hry zdarma
+ 50
nový
Vaření hryVaření hry
+ 40
nový
Válka hryVálka hry
+ 40
nový
Arkáda hryArkáda hry
+ 10
nový
Vojáci hryVojáci hry
+ 30
nový
Tanky hryTanky hry
+ 20
nový
Zbraně hryZbraně hry

Rambo hry

Rambo hry

Popularita charakteru přijala s cílem vytvořit až čtyři filmy, a jako Rambo 5, se připraví videohry a televizní seriál. Jedna z největších legend vietnamské války John Rambo je, statečný voják schopen přežít v nejextrémnějších planety a s neuvěřitelnou vynalézavostí, která umožňuje otočit něco do zbraň prostředí. Je to určitě jeden z nejvíce smrtelných vojáky na světě, s preferencí pro velké zbraně, jako jsou kulomety a pancéřové pěsti mg. Rambo je odborník v technikách přežití a partyzánské války.

Nezáleží na tom, zda plnou nádrž nebo jakémukoli jinému ohrožení celá armáda čelí, odstraňte je jedna ku jedné beze stopy. Dokonce i když zjistí, že budou střílet doprava a doleva proti každému, kdo je nalezena, ale vždy ochranu civilistů, kteří jsou v této oblasti.

Protože tento příkaz je věrná svým vlastním zásadám, které tvoří nejprve respektovat život a napadá pouze ti, kteří si to zaslouží nebo hrozí ji. Rambo pomáhá překonávat těžkými zkouškami, které vás čekají v džungli, protože přežití není vůbec snadné v tomto místě plném nepřátel a některé z nejnebezpečnějších zvířat na naší planetě.

Rambo spravuje tyto online dobrodružství, ve kterém se musí pokračovat v boji proti soupeřící armády s velkou zručností se střelnými zbraněmi a ostatních bojových zbraní. Hrát zdarma naše hry a objevovat nové dobrodružství, jako je boj se bude konat Ramba vs zombie. Pokud někdo může přežít zombie apokalypsa, která je náš hrdina. Bojovat a vedle tohoto veterán vietnamské války a naučit všechny techniky boje tento odborník!Zkuste hledat jiné hry