Moana a hostéSestavte si svůj Disney PrinceznaZdobit princezny a jejich milované mazlíčkyPrincezna Baby sprchaŠaty naše módy pro všechny měsíce v rocePrincezny se oblékají svým vlastním stylemDisney Princezny božskáZdobit princezny v villanasNové oblečení pro princezny na podzimBlondie: Model obálky časopisuPrincezny: Květinové oblečeníPrincezny: Pastelové kostýmyPyžamová párty mini princezenOblečte kouzelnou lesní princeznuPrincezny: Duhový pohledPrincezny se vracejí do školyMini princezny mění svůj obrázekPrincezny: Šaty na festival OktoberfestMóda slunečnic pro princeznyPodzimní móda pro princeznyBruneta princezny proti rusovláskyLetní zábavaPřipravte princezny na návrat do třídyPrincezny cestují na dovolenéPrincezny jdou do lázní za ruceZábavné prázdninyElsa má narozeninovou oslavu se svými přáteliNové oblečení do školyPrincezna: Skvělá po celý rokPrincezny dávají přednost levandulePrincezny šaty pro CoachellaDisney Princezny: Černé svatební šatyOblečte princezny na rockový koncertPlážový design pro nehtyOblečte chlapce viktoriánským oblečenímNové šaty pro princeznuOblečte princezny z pohádkyViděli jste naše milencePrincezny fanoušků popuPrincezna: Oblečte se jako malá mořská víla nebo normální dívkaAna jako královna nebo malá mořská vílaPrincezny připravují letní důmPrincezny: Elegantní hindská stranaNové módní trendy při oblékáníOblečte princezny pastelovými barvamiPrincezny cestují po celém světěEllieina módní výzvaOblečte Flynn s moderním oblečenímPrincezna se vrací do třídyElsa a Ariel se objeví na obálce časopisuPrincezny lední brusle v ziměPrincezny jdou nakupovatLetní princeznyPrincezny: Školní uniformyZábavná párty v budově princeznyPrincezny se starají o zraněná zvířataDisney princezny šaty s moderními stylyPrůvod princezen v TokiuNavrhněte Anininu skříňBarbie a její přátelé navštěvují Paříž vždy v móděRůzné styly princezny pro soutěžPrincezny: Středověké šatyPrincezny nosí ovocný stylPodzimní móda pro naši hezkou blondýnkuDisney princezny se vrátí na univerzituPrincezny cestují společně do KalifornieFilmová noc princezenPrincezny milují boho chic stylDesign zábavné krátké vrcholy pro princeznyPrincezny milují svůj květinový stylSoutěž módy o princeznyZdobit Disney princezny pro stranuBaby Hazel se nosí jako učitelPrincezny pracují v květinářstvíPrincezny se oblékají na VelikonoceZdobit princezny s melounem tiskuKalendář událostí princeznyZměňte obrázek na princezny a přejděte na diskOpravte naši Elizu pro každý měsíc v rocePrincezna: Diva každý den


Ostatní hry princezna šaty

Královna královské královnyDrahý halloweenHalloween sleepoverSkutečná krycí dívkaSuperhrdina továrnaViděli jste bratrské dívkyPřátelé si užijí zábavný víkendPrincezny se oblékají do kavárnyEliza se přestrojila za čarodějnici pro HalloweenViděli jste tu malou princeznuHalloween připravenZábavná módní výzva mezi přáteliMódní soutěž mezi Ellie a BlondieRůzné styly módy pro princeznyBonnie a její nejlepší přáteléLegrační člověka princeznyPrincezny: Oblečte se podle barevné ruletyElsa: Připravte svatbu své sestry


Princezna šaty hry

Vyberte si oblečení pro princezny

Naši přátelé, princezny Disney World dostane ve vašich rukou získat co nejlepší vzhled, který ji můžete získat. Účty se spoustou her, ve kterých se tvoří a šaty nejkrásnější dívky Disney panorama. Navíc mnoho dalších dívky jsou princezny, ale ještě hrál v Disney filmu jako princezna Sophia, Disney Channel, nebo Barbie. Budete si vybrat ten, který chcete spustit a můžete pokračovat ve hře se všemi ne opustit kteroukoli bez člověka.

Frozen, Snow White, Aurora od Šípková Růženka, belle, Popelka a mnoho dalších bude princezny, které budou k dispozici pro změnu. Vyberte si nejlepší šaty podle příležitostných potřeb a add-ons, že je Královnou. Mnoho z nich pryč od bytí normálu až po velké princezen dívek, a tak nemají moc dobře vědí, jak se oblékat a potřebují vaši pomoc, aby se přizpůsobily nové etapy, která je jim hraje živě. Šaty, korunky, velké šperky, obuv luxusní křišťálové a mnohem více pro princezny jsou připraveni na svůj velký noční prezentaci pro společnost.

Ale ne všechno bude kostýmy, máme také hry, kde je třeba převést princezny u dívek jejího věku, s oblečením naší doby. moderní princezny a aby se cítili jako dívka dvacátáprvní století Pon. Sukně a krátké šaty jsou oděvy, které vypadají princezny teď. Můžete také aklimatizovat dívky s oblečením z druhé řady, jako je Monster High nebo Winx Club víly. Proměnit je v superhrdiny nebo sportovní tým roztleskávaček budou další aktivity oblečení, které lze provádět s princeznami.

Každopádně se přizpůsobí své nové roli princezny a aby vypadaly stejně krásná jako možné pro každou příležitost. Vše, na čem záleží, je váš vkus, takže dostat do práce a získat co nejlepší vzhled pro naše dívky. Staňte se módní poradce z nejznámějších Disney Princezny, kdo ví, jestli někdy najmout si vybrat šaty hvězd nadcházejícího Disney klasiky?. Začněte cvičit jen v případě!

Začněte oblékat princezny ve všech našich šatních skříních, které jsme pro Vás připravili

Go to TOP