zdarma Popeye Hry

zdarma Popeye Hry

Popeye je námořník protagonista z animovaného seriálu. Je známý jíst špenát a sílu zisku v tvář svému nepříteli Bruta, který se vždy trápí Popeye přítelkyně, Olivia. Užijte si ty nejlepší online hry Pepek námořník.

Popeye HryZdarma Popeye motocross Hrát
Popeye motocross
Zdarma Popeye šaty Hrát
Popeye šaty
Zdarma Popeye zachrání Olivia Hrát
Popeye zachrání Olivia
Zdarma Popeye Baseball Hrát
Popeye Baseball
Zdarma Popeye bike Hrát
Popeye bike
Zdarma Popeye najde čísla Hrát
Popeye najde čísla


+ Popeye Hry
Zdarma Popeye a Olivia Hrát
Popeye a Olivia

Popeye

Popeye Hry

Jak hrát Popeye zdarma ke stažení

Pepek námořník je populární kreslená postavička z vašeho oblíbeného televizního seriálu. V naší hře si můžete komunikovat s ním.

Můžete zachránit jeho přítelkyni Olivia náručí Brutus dřevorubec nebo jako ostatní známé jako Bluto. Brutus je velmi rád Popeye přítelkyně a bude dělat vše pro to, aby tito dva nemají zůstat spolu.

Popeye miluje špenát vzít, protože jeho síla se násobí a může porazit Bluto. Budete muset vařit lahodný kombinaci talíř těstovin se špenátem. Můžete si vybrat oblečení pro její první rande s Popeye jeho záležitosti. Jistě víte, kdo je!.

Můžete se také projet na motokrosovou motorku, kde musíte jet plnou rychlostí skokových překážek a samozřejmě musí zastavit padoucha z dřevorubce Bluto. Nezapomeňte si vzít Popeye špenát!.

Pokud máte rádi Popeye, budete hrát jako on Bluto baseball, kde si hodit míč a vy budete muset přesunout Popeye mít pravdu rána, se kterou bude hodit míč tak daleko, jak někdo může chytit.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games