Poníci hry

Přijďte a postaráme se o malé a chlupaté koně v našich virtuálních blocích
Magical Unicorns: Jigsaw Sweet Pony: Coloring Album Postarej se o našeho poníka Ponys: Salon krásy Koupání a péče o poníky První pomoc pro našeho malého poníka Postarej se o našeho malého poníka s láskou Barbie péče jednorožec Bratz, Babyz, Ponyz Pony péče
DětiZvěřKoně hryPetFarmyMy little ponyKočky hryJezdit na koniPsiZvíře veterinární
Kůňová farma Pony kadeřnictví Vytvořit Unicorns Dora šaty s pony Umýt jednorožce

Ostatní hry poníci

Duha magie účesy Vytvořte si svůj jednorožec fantazie Equestria promoce Můj malý poník: Kadeřnictví Můj malý poník kadeřník Kariéra mého malého poníka Postarej se o našeho malého poníka Animal Doctor Dostih Dostihy Equestria Girls: Střelci žokej Dostihových koní on-line Kůň skočí 3d Můj milovaný poník Dostihy bez omezení rychlosti

Poníci

Jděte a postarajte se o poníky

Poníci jsou velmi podobné koní, ale na rozdíl od tito jedinci nemají rostou mnoho a v dospělosti jsou z poloviny tak vysoké. To je proto, že mají větší flexibilitu a lépe přizpůsobit příkrých nebo nepřístupných oblastech, něco, že koně jsou často nejsou dobře využít.

Nesmí být použit pouze pro cestování nebo práci, ale jsou také jednou z hlavních atrakcí pro děti, které se chtějí naučit jezdit. Vzhledem k tomu, její výška je mnohem snadnější zvýšit nebo snížit je a také děti milují, protože jsou opravdu krásné.

Možná zjistíte, poníky s neuvěřitelnou hřívou páskou je do očí, takže budete muset naučit starat se o ně a udržet je vždy dobré vypadající. Naučte se, jak je krmit, je čištění správně, takže nemusíte dostat nervózní a hrát si s nimi, aby byly šťastné. Pokud můžete to udělat, budete o krok k mít svůj vlastní stáj poníků, ve kterých ke zvýšení těchto nádherných zvířat.
Go to TOP