Ponys: Salon krásyKoupání a péče o poníkyPostarej se o našeho malého poníka s láskouPostarej se o našeho poníkaPrvní pomoc pro našeho malého poníkaDuha magie účesyVytvořte si svůj jednorožec fantazieEquestria promoceMůj malý poník: KadeřnictvíMůj malý poník kadeřníkKariéra mého malého poníkaPostarej se o našeho malého poníkaPony péčeBarbie péče jednorožecBratz, Babyz, PonyzUmýt jednorožcePony kadeřnictvíDora šaty s ponyDostihyAnimal DoctorDostihDostihových koní on-lineEquestria Girls: StřelcižokejPoníci na VánoceKůň skočí 3dBarbie horseMůj milovaný poníkDostihy bez omezení rychlostiPoníci koupáníUnicorn Princezna šatyMy Little Pony Facebook PostVytvořit poníkyElegantní ponyPrchající kůňDětská tetováníZměňte obrázek na malý poníkZměňte obrázek na krásného poníkaMy Little Pony HalloweenUspořádat s láskou jiskru poníkaKoupání Little Pony ApplejackPlná změna obrazu pro princeznu PonyMy Little Pony Super Bros

Poníci hry

Jděte a postarajte se o poníky

Poníci jsou velmi podobné koní, ale na rozdíl od tito jedinci nemají rostou mnoho a v dospělosti jsou z poloviny tak vysoké. To je proto, že mají větší flexibilitu a lépe přizpůsobit příkrých nebo nepřístupných oblastech, něco, že koně jsou často nejsou dobře využít.

Nesmí být použit pouze pro cestování nebo práci, ale jsou také jednou z hlavních atrakcí pro děti, které se chtějí naučit jezdit. Vzhledem k tomu, její výška je mnohem snadnější zvýšit nebo snížit je a také děti milují, protože jsou opravdu krásné.

Možná zjistíte, poníky s neuvěřitelnou hřívou páskou je do očí, takže budete muset naučit starat se o ně a udržet je vždy dobré vypadající. Naučte se, jak je krmit, je čištění správně, takže nemusíte dostat nervózní a hrát si s nimi, aby byly šťastné. Pokud můžete to udělat, budete o krok k mít svůj vlastní stáj poníků, ve kterých ke zvýšení těchto nádherných zvířat.

Přijďte a postaráme se o malé a chlupaté koně v našich virtuálních blocích

Go to TOP