zdarma Polly pocket Hry

zdarma Polly pocket Hry

Doprovázejí slavné panenky Polly Pocket do svých zábavných online her. Si budete moci vychutnat jejich dobrodružství bruslení, okouzlující šaty s různými oblečení a šaty, hbitost a mnoho dalších. Kadeřnické doprovází blondýna panenku a získat nový vzhled pro ni.

Polly pocket HryZdarma Polly Pocket stará o svou sestru Hrát
100%
Polly Pocket stará o svou sestru
Zdarma Polly Pocket spa Hrát
Polly Pocket spa
Zdarma Polly Pocket Makeover Hrát
Polly Pocket Makeover
Zdarma Polly ve stranické pickupu Hrát
Polly ve stranické pickupu


+ Polly pocket Hry
Zdarma Cannon Pocket Hrát
100%
Cannon Pocket

polly pocket

Polly pocket Hry

Jak hrát polly pocket zdarma ke stažení

Řada panenek Mattel Polly Pocket byly koncipovány jako malé panenky, že dívky by mohl hrát kdekoliv a kdykoliv. Ale takový byl jeho úspěch, že už není jednoduchý panenku, aby se stal vesmír, ve kterém mohou dívky hrát.

Taková byla změna Polly Pocket nyní mají své vlastní dobrodružství, které spadají v lásce s hezký kluci, jít na nákupy nebo jen strávit odpoledne se svými přáteli baví. Můžete si vytvořit svůj přítel různými způsoby, aplikovat pleťové masky a malovat rty s nekonečnými krásnými barvami odejít.

Pokud hledáte relaxovat můžete tak učinit tím, že půjdete do lázní, aby si různé typy sauny a masáže, ale ne všechno bude přestávka, protože naše soucitný přítel má také své povinnosti. Musíte se starat o svou malou sestru, a to je opravdu obtížný úkol, protože musíte jí šaty, vzít ji do školy, hrát si s ní, pomáhají s domácími úkoly a udělat jídlo.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games