Play Station

Play Station hry


Final Fight 2Uncharted 2MotorStorm 2RaymanTime Crisis 4Uncharted 4 puzzle

Simmilar hry

Gta: san andreas hryMortal Kombat hryZombies rostliny hryCrash bandicoot hryBakugan hryCounter strike hryCupHead hry3d hryTransformátory hrySuper hero squad hryResident Evil hryCall of duty hryPacman hry
Play Station hry

Play Station hry

Na našich stránkách můžete najít nějaké hry, které byly označeny před a poté, co ve světě PlayStation. Uncharted je případ, kdy máte na pomoc lovec pokladů Nathan Drake najít to, co hledají. Time Crisis, princ z perštiny nebo mýtický drak Spyro jsou jiní, kteří se mohou těšit na naší straně. To vše bez nákladů, aniž by PlayStation Network a PlayStation Plus. A velké dobrodružství začíná jeden den triumfovala na PlayStation!

Mnoho rody nalezené v této platformě, protože můžeme najít hry: jízda, střelci, pískoviště, dobrodružství a mnoho dalších na jednom místě. To je to, co umožnilo hráčům po celém světě užívat si hodiny a hodiny zábavy na svých televizorech, ve kterém se stal protagonistou tisíc různých životů.

Můžete být polobůh pláč pomsta bohů Olympu a vydá se na misi nenávistné krve. Ale můžeme také dostat do kůže vojáka z USA nebo Rusku a bojovat za naši zemi za použití nejmodernějších zbraní jsou k dispozici v každé zemi. Můžeme dokonce dostat na kůži Lara Croft dobrodruha při hledání starobylých relikvií, které umožnily, aby se stala nejslavnější archeolog na světě.

Friv hry

Střelectví hry

Boj hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleFinal Fight 2Uncharted 2Nick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny