Play Station

Play Station hry
Jiné hry zdarma
Play Station hry

Play Station hry

Na našich stránkách můžete najít nějaké hry, které byly označeny před a poté, co ve světě PlayStation. Uncharted je případ, kdy máte na pomoc lovec pokladů Nathan Drake najít to, co hledají. Time Crisis, princ z perštiny nebo mýtický drak Spyro jsou jiní, kteří se mohou těšit na naší straně. To vše bez nákladů, aniž by PlayStation Network a PlayStation Plus. A velké dobrodružství začíná jeden den triumfovala na PlayStation!

Mnoho rody nalezené v této platformě, protože můžeme najít hry: jízda, střelci, pískoviště, dobrodružství a mnoho dalších na jednom místě. To je to, co umožnilo hráčům po celém světě užívat si hodiny a hodiny zábavy na svých televizorech, ve kterém se stal protagonistou tisíc různých životů.

Můžete být polobůh pláč pomsta bohů Olympu a vydá se na misi nenávistné krve. Ale můžeme také dostat do kůže vojáka z USA nebo Rusku a bojovat za naši zemi za použití nejmodernějších zbraní jsou k dispozici v každé zemi. Můžeme dokonce dostat na kůži Lara Croft dobrodruha při hledání starobylých relikvií, které umožnily, aby se stala nejslavnější archeolog na světě.Zkuste hledat jiné hry