PJ Mask hry

Na našem webu na vás čekají nejmladší superhrdinové Disney Channel
PJ Masky na malování: CatboyPJ maska VS RomeoPJ Masks: Zachyťte NinjalinosPJ maska VS WolverinesLadybug: Mask DancePj Masks jumpingPJ Masky: Hvězdy skrytéPJ Masky v nouzi
PAW Patrol hryDisney hryMiraculous ladybug hrySuperhrdinové hrySuper hero squad hryDora explorer hry

PJ Mask hry

Nejlepší dobrodružství PJ masky online

Dětská kreslená série PJ Mask již má na našem webu svůj vlastní prostor, takže většina fanoušků si může užít jejich dobrodružství v těchto online hrách PJ Mask. Série nám říká o životě Amaya, Connora a Grega, tří šestiletých dětí, které zjevně vedou zcela normální život. Ve škole jsou sousedy a spolužáky, ale nikdo neví, že se za soumraku stávají Ulelette, Catboy a Gecko, tři superhrdinové, kteří budou bojovat proti zločinu a darebákům města. V dobrodružstvích jejích kapitol můžeme vidět, jak řeší záhady, zatímco se učí cenné lekce, a nyní jim můžeme v těchto hrách PJ Mask pomoci.

Série PJ Mask měla premiéru pro Disney Channel, kde obsadila své tři sezóny, probíhá čtvrtá sezóna PJ Mask. Tyto karikatury dobyly velkou část dětského publika a mají legii fanoušků po celém světě, jsou jedním z nejoblíbenějších kostýmů a jejich nejprodávanějších hraček. Je čas si užít svá vlastní dobrodružství s Catboy, Owlette a Gecko a bavit se s online hrami PJ Mask, které jsme pro vás zkompilovali v této kategorii webu.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryZombie hryMario bros hryVaření hrykategorie her
Go to TOP