Narození domácích zvířatLegrační veterinářOblečení pro zábavného domácího mazlíčkaMůj kapesní mazlíčekPet SpaBaby Hazel: Funny Pet PartyPet běžíDomácí zvířata malovat on-lineOlivia se stará o krásnou kočkuNouzové zvířePéče o domácí mazlíčkyZachraňte zábavné domácí mazlíčkyKombinujte věže pro domácí mazlíčkyŠťastný mazlíčekPostarej se o malé zvířePostarej se o našeho malého mazlíčkaJessie se baví se svým mazlíčkemPokoj pro domácí mazlíčkyVyčistěte dům našeho domácího mazlíčkaPostarej se o naše roztomilé mazlíčkyZáchrana domácích zvířatJessie a její domácí obchodLegrační pet ruletaVirtuální péče o domácí mazlíčkyFeed Mypetdog NumbersVictoria naplní své nové štěně láskouElizova domácí mazlíčekWanda se stará o toulavého psaZanedbané PetCute KittyPet ModPuzzle Steve MinecraftKoupat kočkyFurby: Fandejuegos hádankyCat Simulator Craft 3DPět písmen noci na Freddy'sGrand Theft Auto V pět: PuzzleVytvoření domácí zvířata a Mojidomácí zvířataPet Rescuet onlineGalinha Pintadinha: PexesoDisney Princezny: Domácí zvířataZdobit princezny a jejich milované mazlíčkyAktuální dívka v trenduKoupat malé štěněTinkerbell v sauněPonys: Salon krásyZměňte obrázek na ptákaHistorie mládežeJessieho mazlíčekCelebrity PetsHasič hasí požár v budověVytvořte perfektní vzhled panenkyMóda dobrodružství časuZábava uniknoutLegrační virtuální zooZměňte obrázek na učitele KawaiiZvíře zbarveníBaby Hazel: Užijte si deštivé dnyBaby Hazel: Bavte se ve vašem domě na stroměNakreslete do pískuDávejte pozor na lásku k našim roztomilým koťatůmPřipravte Baby Hazel na zábavné létoPet jde k šílenému zubařiKawaii styl pro školyPostarejte se o jednorožce s láskouVysokonapěťový fotbalVeterinární lékař milující domácí mazlíčkyEllie: Zachránit městoNa Vánoce jste viděli Santa a jeho sobyZměňte obrázek na princezny a přejděte na diskBaby Hazel má zábavné vařeníLegrační zvířecí zubařeKuu Kuu Harajuku samolepkyLittle Mermaid Pet StoreLegrační zpětný americký fotbalKouzelná zvířataNové šaty pro princeznuDomácí běžecPodvodní cyklistické dobrodružstvíOblečení malé mořské panny


Ostatní hry Pet

Endless Cat JumpBaby Hazel: Organize Surprise PartyPřeklopit zpět ve 3D vzduchuMluvící Ben: Pet TimePrincezny: Fotografická soutěžBaby Hazel: Užijte si VánoceBaby Hazel: Zábavný denOpravte nepořádek, který opustil roztomilý pejsekBaby Hazel se obléká jako veterinářBaby Hazel se baví o VelikonocíchPrincezny se starají o zraněná zvířataVictoria se stará o roztomilé kotěBaby Hazel: Postarej se o svou kočkuViděl jsi roztleskávačky ve školeBaby Hazel: Bavte se jako veterinářTajný život zvířat v zájmovém prostoruLittlest pet shop ndsJmenování u paláce domácí zvířata


Pet hry

Přijměte nový virtuální domácí zvíře

Domácí zvířata jsou vždy k dispozici v našem životě a pomůže nám překonat naše bolesti na to, že nám chvíle plné radosti. Pokud jste nikdy neměl zvíře nyní můžete naučit vybrat ten, který se vám líbí a jak se starat o to je spokojený s vámi.

Existuje mnoho druhů zvířat můžete mít doma, drtivá většina raději psy nebo kočky. Ale mnozí jiní rozhodnou menších zvířat, jako jsou králíci nebo křečků, zatímco jiní dávají přednost něco exotického jako leguáni, chameleoni a hadi mezi ostatními. Bez ohledu na druh zvířete, které chcete na vaší straně, váš život se brzy změní, jak pečovat o svého nového mazlíčka, takže budete mít vždy jídlo, je čistá a hrát si s vámi není sám. Kromě toho je také výhodné, aby výkon, protože jako lidé v případě, že nevykonávají a tuk může vést k onemocnění.

Můžete pečovat o, vykoupat a obléci své oblečení se zábavnými a bezplatný způsob on-line virtuální domácí mazlíčky. Můžete se také postarat o to domácí mazlíčky z princezen Disney, kteří zůstávají v paláci pro jejich domácí zvířata nejsou známy. Také si začnete vidět pacienty pet nemocnice, kde zákazníci vzít své domácí mazlíčky, aby zraněný léčit a vrátit je k dobrému zdraví. Začněte si užívat svět domácí zvířata bez omezení v počítači. Už jste připraveni mít nového kamaráda na vaší straně?, Nenechte si ujít skvělé momenty můžete žít od této chvíle.

Začněte pečovat o ty virtuální domácí mazlíčky online, jako jsou psi nebo roztomilé kočky

Go to TOP