Péče o zvířata hry

Vyčesejte a umyjte psy, kočky, ryby, slony, panda medvědy a mnoho dalších
Poslední PandaVyčistěte dům drakaPostarej se o naši krásnou veverkuPostarej se o našeho krásného králíkaZachraňte velrybuPéče o domácí mazlíčkySafari: Nakrmte zvířataPostarej se o naše krásné NemoPostarej se o roztomilý slonPostarej se o krásnou pandu
Pet hryGorily hryKoně hryKočky hryZvíře veterinární hryFarmy hryTučňáci hryZvěř hryPoníci hryKachny hryPéče hryPsi hry
ZvěřMůj sladký rybyUložit lední medvědy


Ostatní hry Péče o zvířata

Nemocniční KočkyCelebrity PetsKoupat malé štěněMůj kapesní mazlíčekRapunzel: Relaxační den v lázníchSprávce letištěAngela: Nakrmit své dítěTěhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!

Péče o zvířata hry

Nejcitlivější zvířata hledají, kdo se o ně postará

K tomu, abyste si mohli tyto hry pro péči o zvířata začít užívat, nebudete potřebovat velkou dovednost, dovednost ani něco podobného, vše, co budete potřebovat, je prokázat skutečnou vášeň pro zvířata, kterou budeme muset postarat o ukončení jejich špíny nebo zanedbání . Nejtypičtější věcí by bylo starat se o domácí zvířata, jako jsou psi, kočky, ryby nebo králíka, ale my tu půjdeme mnohem dále a nabídneme vám příležitost postarat se o další divoká zvířata, jako jsou sloni, veverky nebo něžná panda.

Mezi nejvýznamnější aktivity v těchto pečovatelských hrách bude vykoupat naše postavy, oříznout si nehty, nakrmit je, vyčesat jejich srst a mnoho dalších osobních péče, díky nimž budou vypadat dokonale. Nejlepší věc na těchto hrách je, že domácí zvířata, farma nebo zoo budou velmi klidní a nemohou nám ublížit. Takže pokud víte, že jste milovníkem zvířat a chtěli byste být schopni postarat se o závody, které byste v reálném životě nikdy nedokázali udělat, nemůžete si tyto hry péče o zvířata online nechat ujít.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryZombie hryMario bros hryVaření hrykategorie her
Go to TOP