Parchís hry

Házejte kostkami Parcheesi a odstartujte závod v žetonech, kde se budou jíst navzájem, a vyhrajte hráče, který jako první dokáže udržet své čtyři žetony doma.
Parcheesi: Ludo LegendLudo Multiplayer ChallengeParchís Ludo KingLudo Hero OnlineLudo ClassicLudo MultiplayerClassic Ludo: All-Star GameLudo Online VánoceLudo Xmas onlineLudo online
Kulečník hryšachy hryMonopol hryStůl hryKlasický hryStrategie hryTrivial hryMahjong hryDomino hryLiteratura hry
Parcheesi FacebookParcheesiFlash Ludo


Ostatní hry parchís

SparkChess: ŠachyDámaDominoCradle of RomePhineas a Ferb: Tic Tac Toe

Parchís hry

Dostaňte se domů před svými soupeři

Hráči hodí kostkami, aby posunuli o další pole a pokusili se dosáhnout cíle tím, že zabijí své soupeře. Vítězem bude první hráč, kterému se podaří dosáhnout cíle se všemi čtyřmi dlaždicemi stejné barvy. Tato stolní hra je kombinací strategie a náhody, protože na desce můžeme hrát čtyři žetony a naši soupeři je mohou zabít, pokud zanedbáme. Pokud se vám podaří eliminovat hráčův čip, můžete postoupit o dvacet čtverců a budete blíže k tomu, abyste svůj čip dostali doma a dosáhli vítězství. Celkově mohou být v této klasické stolní hře čtyři hráči, i když můžete hrát, pokud jsou alespoň dva hráči. Vyzkoušejte jejich online verze a postavte se soupeřům online multiplayer.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryNošení hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP