zdarma Parchís Hry

zdarma Parchís Hry

Ludo kostky hodí ke spuštění závod, kde jsou čipy jíst navzájem. Hráč, který se podaří dostat se čtyřmi kartami parchís vítěz bude vyhlášen. Můžete hrát s 2 až 4 hráče, a pokud dávají přednost mohou hrát ve dvojicích.

Parchís HryZdarma Parcheesi Hrát
Parcheesi
Zdarma Parcheesi 4 Hrát
Parcheesi 4
Unity 3D
Zdarma Ludo King Hrát
Ludo King
Zdarma Flash Ludo Hrát
Flash Ludo
Zdarma Parcheesi Facebook Hrát
Parcheesi Facebook


+ Parchís Hry
Zdarma Domino Hrát
60%
Domino
Zdarma SparkChess: Šachy Hrát
61%
SparkChess: Šachy
Zdarma Hady a žebříky hra Hrát
Hady a žebříky hra
Zdarma Dáma Hrát
86%
Dáma
Zdarma Pokemon, Pachis Hrát
Pokemon, Pachis
Zdarma Phineas a Ferb: Tic Tac Toe Hrát
Phineas a Ferb: Tic Tac Toe
Zdarma Tři on-line Hrát
Tři on-line

parchís

Parchís Hry

Jak hrát parchís zdarma ke stažení

Tato desková hra je mix strategie a šance, ale protože máme čtyři čipy ve hře na desce a naši soupeři může zabít, pokud nejsme opatrní. Musí-li hra vzít v úvahu pozic bezpečnostních kde mohou naši čipy přijímáme útočiště, stejně budete muset hledat při útoku protivníka, kde skončí.

Tím, že odstraní záznam nepřátelské budeme udělena další kroky, aby se pohybují kolem tabule, to může být prospěšné, pokud dojdeme k dokončení celek a vstoupil do bezpečné oblastí naší barvu zpět. Máme-li však neopatrný nás může vést do polohy, kdy jsme v dosahu nepřítele, ale všechny pohyby v této hře závisí na kostky, a proto náhodný musí brát v úvahu tyto proměnné.

Od uvedení šance, že mají 1-6, takže to je docela pravděpodobné, že bychom odstranit naše nepřátele, máme-li na dosah ruky. Máme také několik možností, jak zastavit naše nepřátele, jak umístit dva z našich záznamů v jednom obalu vytváří most, který zabraňuje vnikání soupeře čipy.

Na našich stránkách si můžete zahrát online a zdarma parchís, bez registrace nebo stahování nic. Máte různé verze, ale ve všech poslání a způsob hry bude stejná. Vy rozhodnete, zda si tyto mini-hry samostatně nebo s kamarádem v režimu pro více hráčů po dobu 2 způsobem. Užijte této klasické hře tabulek teď dělá skok do vašeho PC.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games