Papa louie hry

Jste najat v restauracích rychlého občerstvení Papa Louie. Otevřete kuchyň a začněte vařit
SendvičePapa Louie ToasteliaZmrzlinové bramboryPapa Louie, dobrodružství v obciPapa LouiePapa Louie 3: Při útoku poháryPapa's SushiriaPapas Wingeria: Buffalo wingsPapa Louie arkáda: Noční lovVaření salchipapa
Dobrodružství hryVaření hryObchody hryčistý hryRestaurace hryHostesky hryServírky hryTyče hryHotely hry
Vytvrzování Zombies


Ostatní hry Papa louie

ToastelliaPracuji v Papa LouiePapa's Hot DoggeriaPapa's ScooperiaPapa Pear SagaPapa HeladeríaPapa je pizzerieJdeme do Papa Bakeria, nejlepší ve městě

Papa louie hry

Spravujte restaurace Papa Louie

Žít dobrodružství Papa Louie v různých potlačuje. Hry platformy a restaurace hry, kde musíte vytvořit svůj vlastní restauraci řetěz, a spravovat všechny úkoly nezbytné pro obchodní funkci dobře.

Existují hry, kde musíte pohybovat ve světě platforem a dobrodružství. Můžete komunikovat s hlavou Papa Louie. Šéfkuchař podivná okolnost cestoval do virtuálního světa a mají k odstranění nepřátel. Budete muset zabíjet nepřátele a uniknout z této nebezpečné světa. Všichni nepřátelé se staly potraviny s životem a chtít eliminovat.

Můžete také využít Bacchante a práce v restauraci rychlého občerstvení. Budete muset otevřít podnikání příliš brzy na to, aby vám čas na přípravu všechny potraviny potřebné pro když přijde hluk, neberte býka.

Vybrané vaření hamburgery a zmrzlina, že opustí vás kámen. Dobrý nápad je zacházet se všemi zákazníky, dobře vrátit další den nebo přijímat dobrý tip.

Aby se všichni cítí v pohodě a my všichni vnímáme jídlo zeptal servírky.


Fotbal hryCars hrySchopnost hryNošení hryDívky hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryStůl hrykategorie her
Go to TOP