ostrovy

Ostrovy hry
ostatní Ostrovy hry


Jiné hry zdarma
+ 90
nový
zdarma Boj hryBoj hryBoj hry
+ 80
nový
zdarma Minecraft hryMinecraft hryMinecraft hry
+ 40
nový
zdarma Stavět města hryStavět města hryStavět města hry
+ 120
nový
zdarma Hádanky hryHádanky hryHádanky hry
+ 10
nový
zdarma The Sims hryThe Sims hryThe Sims hry
+ 140
nový
zdarma Cartoon network hryCartoon network hryCartoon network hry

Ostrovy hry

Ostrovy hry

Existuje nekonečné množství ostrovů v oceánech naší planety, v těchto úžasných věcí jako drahocenné poklady jsou skryté. Tyto poklady byly skryty, aby nebylo možné nalézt a pouze ty s mapou je najít, pokud jsou schopni překonat všechny nástrahy a řešit hádanky.

Získat mapu skutečný poklad a vydejte se na hledání, k tomu měl dostat na loď a posádku k dosažení místa zákonný ukázal na mapu. Pokud se dostanete na místo, kde najdete poklad, který musí řešit hádanky, které přivedou k ochraně přístupu k pokladu, pokud budete řešit, aby tě nasměrovat do nových oblastí, které vás nárok na výhru.

Ale to všechno není tak jednoduché, protože chybný krok může vyvolat smrtící past, najdete spoustu špízy naplněné jímky drtící kameny, otrávené šipky a nejrůznější důmyslné pasti. Pokud se můžete vyhnout tohle všechno, ty jsi skutečný poklad hodný a teď patří tobě, stačí se vrátit domů, aby to všechno utratit.

Ale to není jediná dobrodružství, které může být poskytnuta na ostrově. Všichni víme, příběh Robinsona Crusoe po vraku, který skončil ve zdánlivě opuštěném ostrově, pak se dozvěděla o existenci nepřátelských indiánských kmenů. Zde je nutné také přežít ztroskotání na ostrově a dostat pryč. Někteří z těch, kteří jsou ztraceny jsou celebrity jako zlovolný Bart Simpson klidně sedět skončit opuštěný na pustém ostrově budete muset vyzkoušet. Další možností, jak hrát hru ostrov prožijeme dobrodružství s postavami z animovaného seriálu Drama Island, také vstoupit do strany na našich webových stránkách. Vyberte si dobrodružství, který vyhovuje vašemu vkusu a začíná žít v první osobě!Zkuste hledat jiné hry