odstřelovač

Odstřelovač hry
ostatní Odstřelovač hry
+ 60
nový
Freddy hryFreddy hry
+ 60
nový
Gta: san andreas hryGta: san andreas hry
+ 40
nový
Válka hryVálka hry
+ 30
nový
Odstřelovač hryOdstřelovač hry
+ 10
nový
Vojáci hryVojáci hry
+ 20
nový
Zbraně hryZbraně hry

Odstřelovač hry

Odstřelovač hry

Pokud máte výjimečnou střelby, můžete to dokázat s nebo sniper sniper hry, které nabízíme. V těchto hrách budete muset být velmi opatrní a měli byste být zmírněny stisknout spoušť v pravý čas a v právu zasáhla střela do vašich cílů místo. Vaším úkolem je eliminovat potenciální hrozby, aniž by byl viděn či vyloučení únosce, kteří chtějí ublížit své rukojmí.

Můžete být skutečným sniper ve druhé světové válce a pomoci osvobodit Evropu od německého zaměstnání, budou muset čelit mnoha vojáky a tanky. Ale nezapomeňte, že na druhé straně také mají vojáky směřující přes jeho zaměřovačem hledá cíl.

Můžete také dostat do práce na pořadích vymáhání práva, bude záviset na vyřešení těch choulostivých situací prostřednictvím chytrého kopu. Uvidíte zapojený do rukojmí v bankovní loupeže, kde musíte čekat na správný okamžik, aby výstřel a odstranění násilník. Pokud jste připraveni dát životy nevinných v sázce, pokud si ujít jediný výstřel, ale důvěřovat své schopnosti je to vaše práce.Zkuste hledat jiné hry