Nobita

Nobita hry
ostatní Nobita hry


Jiné hry zdarma
+ 140
nový
zdarma Cartoon network hryCartoon network hryCartoon network hry
+ 40
nový
zdarma Tetris hryTetris hryTetris hry
+ 50
nový
zdarma Restaurace hryRestaurace hryRestaurace hry
+ 10
nový
zdarma Kuželky hryKuželky hryKuželky hry
+ 20
nový
zdarma Děti hryDěti hryDěti hry
+ 50
nový
zdarma Anime a Manga hryAnime a Manga hryAnime a Manga hry

Nobita hry

Nobita hry

Nobita je japonský dítě ve škole, je to docela bezradný chlap a vždy skončí v problémech, aniž by si to uvědomovali. Jednoho dne se objeví v jeho životě Doraemon, kosmické kočkou poslán jeho synovec budoucnosti Talahasi na pomoc jeho dědeček katastrofu nebýt tak v budoucnu.

Doraemon brzy ten chlap a dobří přátelé se vstupem do velkého přátelství, protože kosmická kočka je vlastně robot a má mnoho vynálezů zítřka bude využívat na pomoc Nobita v jejich každodenním životě. Přestože slabá dítě nebude vědět ocenit a často zneužití jimi jen kazí všechno, tak jen s žádostí o pomoc Doraemon, aby vám pomohl.

Ani letos nebude chybět nějaké přátele jako Suneo, Krkonoš a Shizuka. Ačkoli Gigante Suneo a často bude bolest hlavy, protože se dostanou vztek nebo se snažit, aby ho rušit, ukázat jako velcí kamarádi, když je potřeba. Pomoci Doraemon jako tento mladý muž bezradný ve své dne na den, takže si můžete být užitečným muž zítra.

Užijte si hry Nobita a kosmický kočku, Doraemon, a pomáhat jim v jejich různých on-line dobrodružství. Nobita zachrání Doraemon, Nobita uniknout, Nobita k tomu, Nobita oženit s láskou Shizuka, atd. Existuje mnoho misí budete muset provést tuto mýtickou postavu z animovaného seriálu Doraemon. Nedovolte, aby náš přítel a prostě dělat všechno půjde dobře jednou provždy. Protagonisté řady čekají na zábavu večer s vámi!Zkuste hledat jiné hry